Προς το περιεχόμενο

Κι έτσι, παιδί μου, κάναμε τα pull-ups, όταν δεν είχαμε FR


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειναι κακο δηλαδη που το υπεδειξε καποιος? ειναι ιεροσυλος? η μηπως απλα αντικειμενικος?

 

Ειναι αυτος που το υποδεικνυει σε ατομα που το ξερουν (κουφοι δεν ειναι) και δεν τους νοιαζει. If you have nothing nice to say, say nothing at all, που λενε και στα μερη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 197
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Νομίζω ότι πρέπει να τίθεται και κάποιο όριο στο "Να λέμε και καμιά...., να περάσει η ώρα", δε νομίζετε;

 

Το παραπάνω είπώθηκε κατόπιν αυτού και σε αυτό πήγαινε:

 

Ήταν ντροπή τότε να προσλάβεις επαγγελματία τραγουδιστή; Τα τελευταία δύο χρόνια ασχολούμαι με τα φωνητικά, και τώρα που τον ακούω ξανά, πραγματικά είναι λίγο απαίσιος

 

Νομίζω ότι η παραπάνω δήλωση, απ' όπου κι αν την πιάσεις, δεν πιάνεται. ;D

 

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι αυτος που το υποδεικνυει σε ατομα που το ξερουν (κουφοι δεν ειναι) και δεν τους νοιαζει. If you have nothing nice to say, say nothing at all, που λενε και στα μερη μου.

 

Αν δεν τους ενοιαζε δεν θα σχολιαζαν ;).....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι πρέπει να τίθεται και κάποιο όριο στο "Να λέμε και καμιά...., να περάσει η ώρα", δε νομίζετε;

 

 

 

+100000000000000000000000000000000000000

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα εκπλησσομαι και ελπιζω να μην εκληφθει ως ειρωνεια...το οτι εκπλησσομαι, :D γιατι απεχθανομαι την ειρωνεια οταν δεν εχει στοχο την παραθεση μιας ''αλλης αποψης''. ;)

 

Το λεπον εκπλησσομαι γιατι ο Γκαλαχερ μου ειναι αδιανοητο να μπει στα στεγανα μιας καθεαυτο ''μουσικολογικης'' κριτικης μιας και πρεσβευει κατι πολυ παραπανω απο αυτο που καποιοι ονομαζουν ''τεχνικη''.

Πρεσβευει την μουσικη ΕΚΦΡΑΣΗ.Την ΨΥΧΗ.Το ΑΝΕΠΙΤΗΔΕΥΤΟ.

Και τα παραπανω..Θελουν ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΤΑΛΕΝΤΟ. :)

Δεν ειμαι απο τους κουλτουριαρηδες που βλεπουν τον λευκο πινακα ζωγραφικης θαυμαζοντας το λιβαδι που εφαγε η αγελαδα.

Ομως,το να κρινω τον Γκαλαχερ,τον Χεντριξ,τον Βαν Ζαντ(Σκιναρντ) για τη φωνητικη τους δεινοτητα το θεωρω ατοπο.

Προφανως θα σημαινε οτι δεν εχω καταλαβει περι τινος προκειται...

 

Θεωρω πιο λογικο να μου πει καποιος ''Δε γουσταρω τον Γκαλαχερ.Με κουραζει,δεν τον αντεχω.''

Νομιζω οτι ειναι μια κατηγορια απο μονος του την οποια ή την εχεις καταλαβει ή οχι.

Το να αναλυεις τα επιμερους στοιχεια της,δεν εχει νοημα.

 

Πολυ φιλικα και ταπεινα! :)

 

 

..Και θα άλλαζα την πρώτη bold φράση με τον όρο "Ακαδημαϊσμός".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα εκτροχιαζεται !!!! σορρυ κιολας

 

ΔΕΝ υπαρχει καλυτερη εμπειρια απο το να ακους τον ιδιο τον συγγραφεα να απαγγελει ή να διαβαζει το ιδιο του το βιβλιο....αυτος το εχει γραψει και αυτος θα το εκφρασει με τον τροπο που αισθανθηκε την πρωτη φορα που το εγραφε....ετσι και με αυτου του ειδους τους καλλιτεχνες

 

φυσικα και υπαρχουν καλυτεροι "αφηγητες" με πιο γλυκια φωνη αλλα.......see up

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα εκτροχιαζεται !!!! σορρυ κιολας

 

ΔΕΝ υπαρχει καλυτερη εμπειρια απο το να ακους τον ιδιο τον συγγραφεα να απαγγελει ή να διαβαζει το ιδιο του το βιβλιο....αυτος το εχει γραψει και αυτος θα το εκφρασει με τον τροπο που αισθανθηκε την πρωτη φορα που το εγραφε....ετσι και με αυτου του ειδους τους καλλιτεχνες

 

φυσικα και υπαρχουν καλυτεροι "αφηγητες" με πιο γλυκια φωνη αλλα.......see up

+1

σ'ωραιος

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως παιδιά, τώρα τελευταία που έχω ξεκινήσει να ασχολούμαι με το game developing συνειδητοποιώ το πόσο χάλια παιχνίδι είναι το pac-man...ούτε γραφικά, ούτε εξέλιξη χαρακτήρα, ούτε ιστορία ούτε τίποτα, για να μην πω για τη μουσική. >:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου