Προς το περιεχόμενο

Μωρε λες να παρω fender select bass?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν κρίνουμε από τον τύπο που έχει παρατήσει τη κοπέλλα στο κρεβάτι και τη κιθάρα στη καρέκλα και κάθεται και

Καπνίζει!!! Καπνίζει!!!!! Πού;;; Στην Αμερική;;;;; Δεν γίνονται αυτά...!!!

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 106
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

. Εκτός αν θέλεις πρωινή κουβεντούλα οπότε φτιάξε καφέ (πρωϊνο, λιγουλάκι πικρό, μα τόσο ανώδυνα ωραίο τρελό) να στρίψω τσιγάρο..........

 

ρε μη καπνιζετε...ΓΕΡΟΙ ανθρωποι.... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως νομίζω ότι το θέμα της κοπέλας έχει "τακτοποιηθεί" προηγουμένως εξού και το τσιγάρο και η διάχυτη ανετίλα.

Δεν ξέρω πως παίζει με τα μοντέλα αλλά στο δικό μου το χωριό, οι τακτοποιημένες δεν είναι σε αυτή την κατάσταση ούε σωματικά, ούτε πνευματικά ,ούτε ενδυματολογικά (οι γόβες εντάξει, δεν βγαίνουν...) , το κρεββάτι δεν είναι στρωμένο, το μπεικον το χω τσακίσει (με δίωρο σκληρής δουλειάς το δικαιούμαι), το ουισκάκι έχει ανοιχτεί, κανείς δεν πειράζει τους δίσκους, και η κιθάρα ακουμπάει κάπου που να μην πέσει και ντύνεται μόνο όποιος φεύγει από το δωμάτιο. Τσ !

 

Πάμε στοίχημα ότι παίζει και να βλέπει τσόντα ο χλεχλές;

 

ρε μη καπνιζετε...ΓΕΡΟΙ ανθρωποι.... ;D

Άστα ! Τις τελευταίες 3 μέρες, 5 τσιγάρα, 2 καφέδες.

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω πως παίζει με τα μοντέλα αλλά στο δικό μου το χωριό, οι τακτοποιημένες δεν είναι σε αυτή την κατάσταση ούε σωματικά, ούτε πνευματικά ,ούτε ενδυματολογικά (οι γόβες εντάξει, δεν βγαίνουν...) , το κρεββάτι δεν είναι στρωμένο, το μπεικον το χω τσακίσει (με δίωρο σκληρής δουλειάς το δικαιούμαι), το ουισκάκι έχει ανοιχτεί, κανείς δεν πειράζει τους δίσκους, και η κιθάρα ακουμπάει κάπου που να μην πέσει και ντύνεται μόνο όποιος φεύγει από το δωμάτιο. Τσ !

 

Μπορεί να έχεις και δίκιο. Πάντως θα ήθελα και τη γνώμη του Λάκη πριν καταλήξουμε στο τι έχει συμβεί.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως εξω απο την πλακα παιζει να ειναι και η πρωτη διαφημηση εδω και 10 χρονια στις ΗΠΑ οπου ο πρωταγωνιστης ...καπνιζει....για να δουμε θα την αφησουν ετσι ή θα αντικατασταθει απο αλλη οπου στο χερι ο πρωταγωνιστης θα κραταει healthy bar....  ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως εξω απο την πλακα παιζει να ειναι και η πρωτη διαφημηση εδω και 10 χρονια στις ΗΠΑ οπου ο πρωταγωνιστης ...καπνιζει....για να δουμε θα την αφησουν ετσι ή θα αντικατασταθει απο αλλη οπου στο χερι ο πρωταγωνιστης θα κραταει healthy bar....  ;D

 

Ή ηλεκτρονικό τσιγάρο και η τέλε με active humbuckers.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω πως παίζουν τα όργανα, ούτε φυσικά πως ακούγονται... Με μια πρώτη, πολυ΄βιαστική ματιά που έριξα, θα έλεγα ότι η σειρά Select μάλλον μου φαίνεται πολύ καλή...

 

Εξηγούμαι... Mου φαίνονται 'όμορφα'  (maple top), μοντέρνα όργανα (compound radius) που target group έχουν μάλλον να χτυπήσουν τις σειρές Pro S3 και Pro S4 της Suhr και άλλες αντίστοιχες 'μοντέρνες' στρατ

 

Το αν θα το πετύχουν έχει να κάνει με τον ήχο και το playbility και η αλήθεια είναι πως οι Suhr (οι Pro σειρές , δεν λέω καν για τις custom) παίζουν και ακούγονται πολύ καλά οι άτιμες...

 

Έλειπε πιστεύω μια τέτοια σειρά.. Αλλά από την άλλη πάλι, βλέπω medium jumbo τάστα κλπ κλπ. Βγάλ'την την ρημάδα με Jumbo . Αφου στοχεύεις σε μια modern strat με καπάκια, με compound radius και λοιπά καλούδια. Άν κάποιος θέλει πιο vintage specs, πιο παραδοσιακή strat, θα πήγαινε σε άλλες σειρές έτσι και αλλιώς...  ;) ;) ;)

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τώρα μόλις είδα στην πρώτη σελίδα το σχόλια του Lord Goumis για τις Suhr Pro...

 

εμένα μου ήρθε αμέσως στο μυαλό το που στόχευε η Fender! Σωστός ο φίλος το έγραψε πρώτος!!! Sorry, δεν το είχα διαβάσει πριν ποστάρω.. ;)

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα μου ήρθε αμέσως στο μυαλό το που στόχευε η Fender!

 

Σοβαρα τωρα πιστευεις οτι ενας κολοσσος σαν τη Fender που πουλαει εκατομμυρια κιθαρες καθε χρονο  μπορει να.."στοχευει" εναν "νανο" σαν τον Suhr που αντε να πουλαει 500-600 κιθαρες?

 

Απλα υπαρχει ενα niche market το οποιο ετσι κι αλλοιως εδω και δεκαετιες "εξυπηρετει" και η Fender & ολοι οι αλλοι.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εκεί που έχεις μια ωραιότατη πρωϊνή κουβεντούλα για γκόμενες και τσιγάρα, τσουπ πετάγεται κάποιος και αρχίζει τα περι κιθάρας, τάστα, χορδές, ξύλα......

Δεν είναι σοβαρό φόρουμ αυτό.

Πάω αλλού.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου