Προς το περιεχόμενο

Μουσικές "πατάτες"


Waterfall-K

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο το "Alors on Danse" ειναι απο τις εκνευριστικοτερες πατατες που εχω ακουσει τα τελευταια 10 χρονια. Ο τυπος που δηλωνει "Composer" θελει πολλες κλοτσιες. >:(

Και καθονται και του παιρνουν και συνεντευξη.... ::)

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

Αυτο το "Alors on Danse" ειναι απο τις εκνευριστικοτερες πατατες που εχω ακουσει τα τελευταια 10 χρονια. Ο τυπος που δηλωνει "Composer" θελει πολλες κλοτσιες. >:(

Και καθονται και του παιρνουν και συνεντευξη.... ::)

+1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το "Alors on Danse" ειναι απο τις εκνευριστικοτερες πατατες που εχω ακουσει τα τελευταια 10 χρονια. Ο τυπος που δηλωνει "Composer" θελει πολλες κλοτσιες. >:(

Και καθονται και του παιρνουν και συνεντευξη.... ::)

hahahaha.... ;D Αν κρίνουμε με βάση αυτόν τον τύπο να αντιπροσωπεύει την μουσική των software και τον Παπαθανασίου να αντιπροσωπεύει το hardware...μάλλον νικάει το hardware. LOL  ;D

Guybrush Threepwood...mighty pirate!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αυτο το "Alors on Danse" ειναι απο τις εκνευριστικοτερες πατατες που εχω ακουσει τα τελευταια 10 χρονια. Ο τυπος που δηλωνει "Composer" θελει πολλες κλοτσιες. >:(

Και καθονται και του παιρνουν και συνεντευξη.... ::)

 

Έλα ρε συ τώρα.

Εσύ πιστεύεις ότι του πήραν συνέντευξη ως «composer» ;

Απλά , καλώς ή κακώς, χρησιμοποιώντας preset (ούτε καν δικά του δεν έκανε :P) του reason, έκανε παγκόσμια επιτυχία.

Τι να σου πω, μακάρι να ήμουν στη θέση του , αν μη τι άλλο, για να μην ξανά ξυπνήσω πρωί να πάω στη δουλειά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κρίνουμε με βάση αυτόν τον τύπο να αντιπροσωπεύει την μουσική των software και τον Παπαθανασίου να αντιπροσωπεύει το hardware...μάλλον νικάει το hardware. LOL  ;D

Ελα τωρα, τι να του πει και ο Παπαθανασιου.....f371dec3564e51b2d97803f7b59d60bc.gif

 

Έλα ρε συ τώρα.

Εσύ πιστεύεις ότι του πήραν συνέντευξη ως «composer» ;

Φυσικα το πιστευω. Αφου ξερεις τι ασχετοσυνη πεφτει στα media... ::) ;D

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hahahaha.... ;D Αν κρίνουμε με βάση αυτόν τον τύπο να αντιπροσωπεύει την μουσική των software και τον Παπαθανασίου να αντιπροσωπεύει το hardware...μάλλον νικάει το hardware. LOL  ;D

 

 

Και όλα τα παραπάνω τα ισοπεδώνουν το χαρτί και το μολύβι.  ;)  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το "κάνω επιτυχία" και "βγάζω λεφτά" είναι τελείως ανεξάρτητο απ'το "κάνω μια πατάτα".

(Αν το καλοσκεφτείς waterfall και αυτό sequencers είναι και το spiral sequencers είναι.Γιατί δηλαδή το snobάρεις?  ??? ??? ??? :P)

Guybrush Threepwood...mighty pirate!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το "Alors on Danse" ειναι απο τις εκνευριστικοτερες πατατες που εχω ακουσει τα τελευταια 10 χρονια. Ο τυπος που δηλωνει "Composer" θελει πολλες κλοτσιες. >:(

Και καθονται και του παιρνουν και συνεντευξη.... ::)

 

μωρε το τσιμπισε το μυριο ο τυπος ή οχι? (μη σου πω και παραπανω....) ολα τα αλλα ειναι για να λεμε..... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

μωρε το τσιμπισε το μυριο ο τυπος ή οχι? (μη σου πω και παραπανω....) ολα τα αλλα ειναι για να λεμε..... ;D

Αυτό που το πας  ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου