Προς το περιεχόμενο

custom inlay tutorial


E.G.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα. στο επομενο βιντεο δειχνω περιληπτικα την διαδικασια ενος custom inlay. στην περιπτωση μου εφτιαξα μια κλαρα, την οποια αρχικα μου εδωσε ο φιλος Βαγγελης που ειχε σχεδιασει για μπουζουκι, και εγω μετα απο καποιες τροποποιησεις την εφτιαξα για ηλεκτρικη κιθαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το προβλημα που εχω ειναι οτι δεν μπορω να σκαψω με ακριβεια. και αυτο γιατι εχω την βαση του dremel, αλλα το dremel μου ειναι μαιμου και δεν ταιριαζει με την βαση και κουνιεται. καποια στιγμη πρεπει να παρω dremel  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το προβλημα που εχω ειναι οτι δεν μπορω να σκαψω με ακριβεια. και αυτο γιατι εχω την βαση του dremel, αλλα το dremel μου ειναι μαιμου και δεν ταιριαζει με την βαση και κουνιεται. καποια στιγμη πρεπει να παρω dremel  ;D

 

Άξιος Λιάκο πολύ καλός!!

 

(Ναι ένα Dremel πρέπει να το πάρουμε εχ μεχ γκουχ -δεν ακούει η σύζυγος κοιμάται)

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κόλπο με το spray πολύ καλό!

Μαζι με το dremel δοκιμασε και μικρη αλουμινενια βάση απο Stewmac ειναι πολύ καλή.

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το προβλημα που εχω ειναι οτι δεν μπορω να σκαψω με ακριβεια. και αυτο γιατι εχω την βαση του dremel, αλλα το dremel μου ειναι μαιμου και δεν ταιριαζει με την βαση και κουνιεται. καποια στιγμη πρεπει να παρω dremel  ;D

Εγώ έχω το αντίθετο πρόβλημα. Έχω original dremel αλλά δεν έχω τη βάση για ;D

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διπλος πελεκις και κλαρα στο μπρατσο ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ  ;D ;D

ωραιος για ακομη μια φορα ο Ηλιας - μας δινει τα φωτα του

 

dremelακι ειναι must για σχεδον ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ;)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλα μπραβο και απο εμενα  8), ριξε μια ματια σε αυτη τη βαση θα εχεις πολυ μεγαλυτερο ελεγχο του dremel ειναι πιο σταθερη απο τη μεγαλη βαση που χρησιμοποιεις και βλεπεις και καλυτερα το κομματι που θελεις να σκαψεις.

 

http://www.stewmac.com/shop/Tools/Special_tools_for_Routing/Precision_Router_Bases/Precision_Router_Base.html?tab=Pictures#details

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου