Προς το περιεχόμενο

εχει προβλημα το search?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά εκτός αυτού, υπάρχει ένα πρόβλημα στο οποίο δε μπορώ να βρω εξήγηση:

 

Από χθες δε μπορώ να δω το ΝΟΙΖ από το σπίτι μου!!! Μπαίνω και μου δείχνει κενή σελίδα!!!

Όλα τα υπόλοιπα sites παίζουν κανονικά!

 

Μόνο από το γραφείο το βλέπω και αναγκαστηκά έμπαινα από το σπίτι μου μέσω remote desktop στο PC του γραφείου...!

 

Έγινε κάποια αλλαγή από χθες το μεσημέρι και μετά yameth?

 

Παρεπιπτόντως ούτε ο math που είναι Αγγλία δε μπορούσε χθες να μπει (μου το είπε μέσω MSN).

Αναρωτιέμαι μήπως το έχουν κι άλλοι το πρόβλημα, και θεωρούν ότι το NOIZ για κάποιο λόγο δε λειτουργεί... (προφανώς και να το έχουν το πρόβλημα, αυτή τη στιγμή δε θα διαβάζουν το post μου... :lol: )

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ χθές δεν μπορούσα να μπω.....

Λίγο περίεργο δεν είναι να μην μπορείς ν μπείς απο το σπίτι σου και να μπορείς απο την δουλεία σου?

 

Κουλό....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

yameth το search δειχνει οτι παιζει αλλα δεν ειναι σαν το προηγουμενο,

ισως εχει καποιο προβλημα τωρα γιατι εβαλα για πλακα την λεξη ''κιθαρα'' και δεν φερνει κατι εν τω μεταξυ δοκιμασα και αλλους συνδυασμους με τα φιλτρα... :?

μηπως δεν κανω κατι σωστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
Από χθες δε μπορώ να δω το ΝΟΙΖ από το σπίτι μου!!! Μπαίνω και μου δείχνει κενή σελίδα!!!

Όλα τα υπόλοιπα sites παίζουν κανονικά!

Προφανώς στα μέτρα που έλαβα για τους χάκερς απέκλεισαν και κάποιες διευθύνσεις.

Όσοι αντιμετωπίζουν το πρόβλημα αν μπορούν να δουν το IP address τους και να μ'ενημερώσουν θα λυθεί το πρόβλημα, ενώ θα μας κάνετε και μεγάλη χάρη.

 

Σε ότι αφορά το Search δυστυχώς για την ασφάλεια μας περιορίζεται συγκριτικά με αυτό που υπήρχε.

Θέλει λίγη επιμονή παραπάνω για αποτέλεσμα, αλλά δεν είναι κάτι μόνιμο.

 

Σόρυ για την ταλαιπωρία αλλά είναι αναγκαίο κακό στην προσπάθεια αποφυγής χάκερ.

 

Μέχρι το Σεπτέμβρη σίγουρα θα υπάρχει μεγάλη αναβάθμιση και προσθήκη υπηρεσιών.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από χθες δε μπορώ να δω το ΝΟΙΖ από το σπίτι μου!!! Μπαίνω και μου δείχνει κενή σελίδα!!!

Όλα τα υπόλοιπα sites παίζουν κανονικά!

Προφανώς στα μέτρα που έλαβα για τους χάκερς απέκλεισαν και κάποιες διευθύνσεις.

Όσοι αντιμετωπίζουν το πρόβλημα αν μπορούν να δουν το IP address τους και να μ'ενημερώσουν θα λυθεί το πρόβλημα' date=' ενώ θα μας κάνετε και μεγάλη χάρη.[/quote']

ΌΧΙΙΙ ΜΗΗΗΗ !!! Είμαι αθώος yameth! Μη με μπλοκάρεις!!! Δεν είμαι εγώ ο hacker!!!

smiley-innocent.gif

 

Χθες με το που επέστρεψα σπίτι, άνοιγε κανονικά το NOIZ. Μάλλον βγήκα από τη "μαύρη λίστα"...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά πραγαμτικά δε μπορώ να βρώ τίποτα με το search. πραγματικά έχω δοκιμάσει τις λέξεις paypal, guitar, diy, noiz και δε μου βγάζει τίποτα???

 

Κάνω κάτι λάθος? any tips??

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Το γενικό Search δεν ψάχνει δυστυχώς και το forum.

 

Μέχρι να γίνουν οι αναβαθμίσεις μπορείς να χρησιμοποιείς την "Αναζήτηση" που βρίσκεται στην κορυφή κάθε σελίδας μέσα στο forum, που ψάχνει αποκλειστικά το forum.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου