Προς το περιεχόμενο

custom jazz bass-funky_bassman


E.G.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μανωλη!!!πες μου οτι το neck plate ειναι το ιδιο, αλλιως την καναμε την μ.....α! εχω ηδη ανοιξει τις τρυπες βασει του neck plate που μου εστειλες.

Το ίδιο είναι μην ανησυχείς! Αυτά βγαίνουν φασόν! Και διαφορά να έχουν θα είναι το πολύ 1 χιλιοστό, οπότε no prob!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 101
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

σημερα εκατσα το μεσημερακι και προχωρησα λιγο (τα αυθαιρετα πηραν παραταση  ;D ). εφτιαξα template για τους humbuckers μιας και το σετ της stewmac δεν ειχε  >:( . ετσι με το ρουτερ με κοπτικο με ρουλεμαν ανοιξα τα cavities. επειτα εφτιαξα και το pickguard μιας και ηταν κομμενο για αλλο μαγνητη. στο τελος τοποθετησα και τη γεφυρα. το μονο που μενει πριν το βερνικι ειναι το cavity των ηλεκτρονικων. δεν το ανοιξα γιατι θα περιμενω τον Μανωλη να μου δωσει το καλυμα που εχει παρει ωστε να το μετρησω  και να αποφυγουμε την πατατοσαλατα  ;D .

customjazz8.jpg.afd3b3e2c8365c107cbde416858b1a97.jpg

customjazz9.jpg.4239a6ae59429bbc0079e55848bdf383.jpg

customjazz10.jpg.0c77f282551af9faf2d2593ab5d73526.jpg

customjazz11.jpg.afb0b835f13edf30ade303d3118a4443.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό,  καλό,  αχ αυτά τα παλιόπαιδα τα αυθαίρετα  ;D  που δε μας αφήνουν να δουλέψουμε!

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σου ρε λιακο,φοβερη δουλεια εκανες.πωπω το ζηλευω το μπασακι.καλη συνεχεια και θα μιλησουμε για να βρεθουμε.

Λιάκο , το βλέπω το πουλμανάκι, έρχεται Κόρινθο!

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο όμορφο μπορεί να είναι? Ηλία θα σου κάνω άγαλμα!!! Είσαι επίτιμο μέλος σε όποια μπάντα κι αν παίξω από εδώ και πέρα και το όνομά σου θα το γράφω στον εξοπλισμό μου και τώρα κι αν ποτέ γίνω γνωστός! Δεν έχω κάτι άλλο να σου προσφέρω για την τόσο μερακλίδικη δουλειά σου! Μόνο ευχές για τον ασίκη και καραμπουζουκλή γιο σου (γιος έτσι?) και ευχές για την οικογένειά σου! Δυστυχώς δεν έχω κάτι που να ισοφαρίζει την αξία αυτού που φτιάχνεις τώρα για μένα αλλά επιφυλάσσομαι!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουκλι σκετο το μπασσο, μπραβο Ηλια, η μερακλιδκη δουλεια αποτυπωνεται και στις φωτογραφιες!

Γιώργος, μόνο με μηδέν λιπαρά please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα! πουλμανακι  ;D . Νασο εσυ θα ερθεις στην εκθεση? δεν ειδα να δηλωνεις συμμετοχη

Και βεβαια , απλά έως τις 30 Ιουνίου ειναι πολύ νωρις για δεσμεύσεις  ;D

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου