Προς το περιεχόμενο

custom jazz bass-funky_bassman


E.G.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και βεβαια , απλά έως τις 30 Ιουνίου ειναι πολύ νωρις για δεσμεύσεις  ;D

i want to !!! στειλε μου το λινκ  :D

 

Ηλια - ρε φιλε γιατι μας κανεις και μας τρεχουν τα σαλια στους αμοιρους κιθαριστες ? αμαρτια ειναι

Μπραβο ρε φιλε

Καλοριζικο το καινουργιο router ??

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 101
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

i want to !!! στειλε μου το λινκ

λεμε να κανουμε κατι σαν εκθεση οι ερασιτεχνες οργανοποιοι απο το φορουμ η πυλη των ελληνων οργανοποιων. οταν κλεισει το μερος θα σε ειδοποιησω.

του ρουτερ το ειχα, ειναι φοβερο εργαλειο και πλεον το δουλευω και με ελευθερο χερι  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λεμε να κανουμε κατι σαν εκθεση οι ερασιτεχνες οργανοποιοι απο το φορουμ η πυλη των ελληνων οργανοποιων. οταν κλεισει το μερος θα σε ειδοποιησω.

του ρουτερ το ειχα, ειναι φοβερο εργαλειο και πλεον το δουλευω και με ελευθερο χερι  8)

 

να ειδοποιήσετε κ έμενα έφτιαξα ένα ενισχυτή λαμπάτο να κάνουμε έκθεση με όλα τ custom !!!!!! και σκέφτομαι να αρχίσω κ εγώ τ κατασκευές κάποια εργαλεία θέλω να πάρω και αρχίζω μιας κ έχω πολύ ελεύθερο χρόνο και χώρο  ;)  ;)

όλα είναι σχετικά !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα, σημερα ξεκινησα πρωι πρωι με τα βερνικια. Μανωλη μεχρι αυριο θα ειναι ετοιμο το μπασακι για το τελικο σεταρισμα  :D . το βερνικι που περναω ειναι νιτρου μπαλας. στις φωτογραφιες μπορειτε να δειτε να πρωτα αποτελεσματα. το καλο με αυτο το βερνικι ειναι οτι φτιαχνει πολυ λεπτες στρωσεις.

customjazz12.thumb.jpg.b5e1cac0a5a3c29f17d51db5614ae005.jpg

customjazz13.thumb.jpg.f83d6692da1eddc65a4878c178b3b76b.jpg

customjazz14.thumb.jpg.653cd6b144e7281cf0dded811806b7cf.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεγαλεία μεγαλεία  :D :D

βερνικι μπαλας εννοεις που χρησημοποιεις την τεχνικη με το πανακι μεσα στο τουλι και το κανεις με το χερι ?

 

σορρυ αλλα μπορει να ειναι και η ιδεα μου - στην δευτερη φωτο που δειχνει το σωμα υπαρχει μια μικρη ατέλεια ?? ή ειναι απλως η γωνια που τραβηχτηκε η φωτο ?

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην πρωτη φωτο βλεπεις το πανακι που εχω φτιαξει για να περασω το βερνικι.  με αυτο τριβεις το σωμα (μπαλα). χρηστο που ειναι η ατελεια? σε ποιο σημειο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην πρωτη φωτο βλεπεις το πανακι που εχω φτιαξει για να περασω το βερνικι.  με αυτο τριβεις το σωμα (μπαλα). χρηστο που ειναι η ατελεια? σε ποιο σημειο?

στο φλάς της κάμερα αναφέρεται μάλλον.

 

Εύγε σου για όλη την δουλειά! Σε παρακολουθώ.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην πρωτη φωτο βλεπεις το πανακι που εχω φτιαξει για να περασω το βερνικι.  με αυτο τριβεις το σωμα (μπαλα). χρηστο που ειναι η ατελεια? σε ποιο σημειο?

ισως φταιει και το φλας οπως ειπε ο korgious ή η γωνια οπως προανεφερα (μπορει και τα 2  ;D )

customjazz13333.thumb.jpg.4429a4a7e49a16da2ac7f8c0163ee356.jpg

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η φωτο τραβηχτηκε απο το κινητο και μαλλον ειναι η φωτογραφια που το δειχνει ετσι. θα το κοιταξω αλλα δεν νομιζω να εχει τετοια γωνια. (ελπιζω δηλαδη  ;D )

thanx nordius.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου