Προς το περιεχόμενο

custom jazz bass-funky_bassman


E.G.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πλακα πλακα ο παγκος εγινε σαν καινουριος (σε μερικα σημεια). η αληθεια ειναι οτι αμα θελω να κανω κατι δεν υπολογιζω τιποτα. μια καρεκλα της πεθερας μου εγινε μαυρη (απο την 335  ;D ), ενας παγκος της black n decker του πατερα μου εκτος απο τρικολορε εχει και λιγο ρουταρισμα, αλλα το καλυτερο ειναι που ειχε παει ο πατερας μου το αμαξι του (καινουριο) για πλυσιμο και του ειπαν που το ειχες παει και στο βαψανε  ;D  ;D  ;D

ετσι ετσι  ;D

 

απο γεφυρα τι θα βαλετε ? μου περισσευει μια gold gotoh αμα σας ενδιαφερει  ;)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 101
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ηλία είμαι μαζί με τον πατέρα μου και θαυμάζουμε το έργο σου!!! ;D ;D

ΕΡΩΤΗΣΗ:

Το νίτρο είναι πιο δύσκολο στην εφαρμογή? Θέλει δηλαδή περισσότερο προσοχή? Μιλάω και για στέγνωμα και τα πάντα όλα...

 

απο γεφυρα τι θα βαλετε ? μου περισσευει μια gold gotoh αμα σας ενδιαφερει  ;)

Γέφυρα θα πει μία κλασσική bridge no name η οποία όμως είναι 100% heavy duty και σε σύγκριση με την fender vintage bridge πάνω στο ίδιο μπάσο δίνει πιο bright ήχο και πολύ καλό sustain! Για 15 ευρώ δηλαδή εγώ την προτείνω! Εντάξει δεν είναι και bad ass αλλά σίγουρα είναι ισάξια με οποιάδηποτε bridge στο price range < 60 ευρώ!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μανωλη το νιτρο στεγνωνει γρηγορα, και αφηνει ωραια γυαλαδα. εμενα με βοηθαει και το πιστολι, αν εχεις καλο πιστολι γινεσαι και μαστορας. με τα απλα δεν αξιζει να προσπαθεις, μια φτηνουν, μια δεν εχουν δυνατοτητα ρυθμισης πιεσης, αστα. παντως υπομονη και θα το δεις τελειωμενο το νιτρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μανωλη το νιτρο στεγνωνει γρηγορα, και αφηνει ωραια γυαλαδα. εμενα με βοηθαει και το πιστολι, αν εχεις καλο πιστολι γινεσαι και μαστορας. με τα απλα δεν αξιζει να προσπαθεις, μια φτηνουν, μια δεν εχουν δυνατοτητα ρυθμισης πιεσης, αστα. παντως υπομονη και θα το δεις τελειωμενο το νιτρο

Θα περιμένω ανυπόμονα να μάθω νέα! Φαντάζομαι και οι υπόλοιποι από το noiz!!!  ;)

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεϊκό soundtrack…δηλαδή στην αρχή με το «Πληγωμένοι κι οι δυο»……μετά μου το χάλασες!  ;D ;D ;D

 

+1000  ;D

 

Ωραια δουλεια, αντε με το καλο και κλιπακια!

Γιώργος, μόνο με μηδέν λιπαρά please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως υπομονη και θα το δεις τελειωμενο το νιτρο

Θα περιμένω ανυπόμονα να μάθω νέα! Φαντάζομαι και οι υπόλοιποι από το noiz!!!  ;)

προσωπικα οχι (πλακα κανω ;))  :D γιατι εχω ηδη στην κατοχη μου ενα εργο του Ηλια με νιτρο και ειναι οτι καλυτερο εχω πιασει  ;)

θα παθεις πλακα Μανωλιο με το feel

εγω σε λιγο απο το πολυ παιξιμο θα χρειαστει να το ξαναπερασουμε  ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικα οχι (πλακα κανω ;))  :D γιατι εχω ηδη στην κατοχη μου ενα εργο του Ηλια με νιτρο και ειναι οτι καλυτερο εχω πιασει  ;)

θα παθεις πλακα Μανωλιο με το feel

εγω σε λιγο απο το πολυ παιξιμο θα χρειαστει να το ξαναπερασουμε  ;D

Να συννενοηθούμε να φτιάξουμε ένα τραγούδι παρουσίαση και των 2 οργάνων αντί για clip!!!  ;)

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να συννενοηθούμε να φτιάξουμε ένα τραγούδι παρουσίαση και των 2 οργάνων αντί για clip!!!  ;)

στο οποιο κλιπ θα βαραμε με καλεμια και σφυρια τις κατασκευες του Ηλια για να αποδειξουμε οτι δεν μασανε  ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο οποιο κλιπ θα βαραμε με καλεμια και σφυρια τις κατασκευες του Ηλια για να αποδειξουμε οτι δεν μασανε  ;D

Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ!!!! :o :o :o

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου