Προς το περιεχόμενο

blackstar ht 5c


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε ρε τι άλλο θα ακούσουμε . Ερχεται ο καθένας στο ξαφνικά και πρέπει να κας κάνει μάθημα τι θα άκουμε  πως το ακούμε , πως το εκφράζουμε , πως το χαρακτηρίζουμε .

 

Αν δεν θες να ακους ή να διαβάζεις τον ΚΑΘΕΝΑ κλείστο και άκου τον ΚΑΝΕΝΑ !!!

 

Ρε φίλε ασχολησου με τίποτε άλλο και άμα εμένα μου γουστάρει να τον ακούω μουντο τότε μουντο θα τον λέω . Κανε λοιπόν τα μαθήματα συντακτικού αλλού γιατί γίνεσαι κουραστικος . Ο ενίσχυτης ειναι μουντος και θολος . Εμένα έτσι μου ακούγεται καθώς και σε πολύ κόσμο . Κανε μια γύρα και σε κανένα άλλο σάιτ στον κόσμο και διάβαζε . Βέβαια ειναι και τι έχεις θέσει σαν μετρό αναφοράς .

Αφού σε ενδιαφέρουν άλλα site ρίξε μια ματιά και μετά πες μου ότι είναι θολός και μουντός...

http://www.youtube.com/user/AndertonsMusic/videos?query=blackstar+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 101
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

Μ'αρέσει πάντως που παλιά θάβανε πολύ το Celestion 70/80 ως μεγάφωνο αλλά μόλις μπήκε σε blackstar, θεϊκό!...  ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο συγκεκριμενος ενισχυτης οχι μονο ειναι θολος αλλα δεν ακουγεται και σα λαμπατος...

Εχει πολλα χαρακτηριστικα τρανζιστορατου ενισχυτη...(οχι πως ειναι κακο αλλα μη το πληρωνεις σα λαμπατο)

Φιλε AXLNICK δε ξερω τι παιζεις και τον θεωρεις τον ενισχυτη κορυφη αλλα υπαρχουν ΠΟΛΥ μα ΠΟΛΥ καλυτερα μηχανηματρα στα ιδια λεφτα...

Οπως ειπε ο aris17561 ο orange ειναι ΚΛΑΣΕΙΣ πανω...

Ακομα και ο tinny terror που μεταχειρισμενο τον βρισκεις 250Ε!!!!!!!!!!

 

Ο ΗΤ-5 ειναι καλος για το σπιτι να εχεις μια αλλαγη καναλιου αντε και μια λουπα(τριχες για μενα).Κατα τ'αλλα σαν ενισχυτης ειναι μετριος και πολυ μα πολυ υπερεκτιμημενος(οπως ολη η εταιρια blackstar κατ'εμε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, ο συγκεκριμένος ενισχυτής είναι πεταμένα λεφτά. Πιο πολύ μουσικό gadget είναι παρά ενισχυτής ολοκληρωμένος. Case closed, next case please.  ;D

 

Ο ΗΤ-5 ειναι καλος για το σπιτι να εχεις μια αλλαγη καναλιου αντε και μια λουπα(τριχες για μενα).Κατα τ'αλλα σαν ενισχυτης ειναι μετριος και πολυ μα πολυ υπερεκτιμημενος(οπως ολη η εταιρια blackstar κατ'εμε).

 

I agree.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, ο συγκεκριμένος ενισχυτής είναι πεταμένα λεφτά. Πιο πολύ μουσικό gadget είναι παρά ενισχυτής ολοκληρωμένος. Case closed, next case please.  ;D

 

I agree.

O συγκεκριμένος ενισχυτής είναι όλα τα λεφτά !!! Case closed, next case please !!!!

 

Μου αρέσεις που έχεις επιχειρήματα !!!

Και κάτι τελευταίο.. από εσάς που διαφωνείτε!! Πόσοι από εσάς έχετε και κατέχετε τον συγκεκριμένο ενισχυτή;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσεις που έχεις επιχειρήματα !!!

 

Βρε πουλάκι μου, τι επιχειρήματα θες; Το δεν μ'αρέσει δεν σου φτάνει; Δεν μ' ενθουσιάζει, δεν μου κάθεται καλά, πως το λένε.

 

Πόσοι από εσάς έχετε και κατέχετε τον συγκεκριμένο ενισχυτή;;;;

 

Το γεγονός ότι δεν τον έχουμε οφείλετε...έλα...το 'χεις....ναι...ναι... στο ότι δεν μας αρέσει. Λες να τον θάβαμε και ταυτόχρονα να τον έχουμε και σπίτια μας;

 

Αν εσένα σου αρέσει και την βρίσκεις μαζί του, με γειά σου με χαρά σου. Τι να κάνουμε, με το ζόρι παντρειά δεν γίνεται.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου