Προς το περιεχόμενο

Λαμπάτος (?) με Fender καθαρά


Προτεινόμενες αναρτήσεις

φοβερός ο laney VC30 κατά τη γνώμη μου, αλλά δε μοιάζει με fenderισια καθαρά. Αν σου αρέσουν βεβαια δεν εχει σημασια αν μοιαζει η οχι με hot rod deluxe ;D

 

τα καθαρά των laney πάντως για μένα ειναι 100% της προτίμησής μου

 

άκου πάντως και τον kustom defender, πράγματι στα καθαρά μοιάζει με τον hot rod deluxe και κερδιζεις σε βαρος και χρηματα.

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

φοβερός ο laney VC30 κατά τη γνώμη μου, αλλά δε μοιάζει με fenderισια καθαρά. Αν σου αρέσουν βεβαια δεν εχει σημασια αν μοιαζει η οχι με hot rod deluxe ;D

 

+1

 

http://www.box.com/s/6g5uzad4efbqnju40xgn

 

 

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης θεωρώ ότι για τα λεφτά του (γύρω στη μισή τιμή) ο Kustom Defender δεν απέχει και πολύ στα καθαρά από έναν HRD. Με ένα καλύτερο μεγάφωνο μπορεί να είναι και καλύτερος του.

 

Κατα τη γνώμη μου ο defender είναι σαφώς καλύτερος απ τον HRD! στην ίδια οικογένεια αλλά καλύτερος! ;)

 

Με αυτο http://www.nakas.gr/ecomnakas/nakas2006/default.asp?static=421&product=98800  σε αυτη την τιμη μαλλον θα δελεαζομουν στη θεση σου

 

Τι τιμή είναι αυτή???? ??? ??? :o :o :o Σοκ! Πάρε αυτόν!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα τη γνώμη μου ο defender είναι σαφώς καλύτερος απ τον HRD! στην ίδια οικογένεια αλλά καλύτερος! ;)

 

Τι τιμή είναι αυτή???? ??? ??? :o :o :o Σοκ! Πάρε αυτόν!!!

 

Και που να δείς μόλις πας να τον σηκώσεις/κουβαλήσεις  τι σοκ θα πάθεις  ;D ;D 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και που να δείς μόλις πας να τον σηκώσεις/κουβαλήσεις  τι σοκ θα πάθεις  ;D ;D 8)

 

Παντα πρεπει να υπαρχουν οι μπυροκινητοι φιλοι που θα βοηθησουν στα λαιβ  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και που να δείς μόλις πας να τον σηκώσεις/κουβαλήσεις  τι σοκ θα πάθεις  ;D ;D 8)

 

Το έπαθα το ΣΟΚ γιαυτό και τον απέκλεισα απ τις πιθανές επιλογές! αλλά με τέτοια τιμή μπορεί και να το ξανασκεφτόμουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου