Προς το περιεχόμενο

Γίνετε να σηκώσουμε φωτογραφίες στο φόρουμ ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γίνετε να σηκώσουμε φωτογραφίες στο φόρουμ

από τον υπολογιστή μας και όχι από κάποιο url ?

ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Τις ανεβάζεις στο My uploads

 

Μετά δίνεις το link του .jpg μέσα στο post σου, επιλέγοντας Img επάνω δεξιά ως εξής:

popi.jpg

 

popi.jpg

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Παιδιά σόρυ... Το my uploads που ακριβώς είναι? Προσπαθώ να ανεβάσω μια εικόνα σε κάποιο τόπικ, βρήκα αυτό το τόπικ σχετικό με το πως να την ανεβάσω... αλλά δεν μπορώ να βρω το my uploads. Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πως ακριβώς μπορώ να ανεβάσω μια εικόνα απο τον υπολογιστή και που?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σόρυ... Το my uploads που ακριβώς είναι? Προσπαθώ να ανεβάσω μια εικόνα σε κάποιο τόπικ, βρήκα αυτό το τόπικ σχετικό με το πως να την ανεβάσω... αλλά δεν μπορώ να βρω το my uploads. Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πως ακριβώς μπορώ να ανεβάσω μια εικόνα απο τον υπολογιστή και που?

Ουτε κι εγω μπορω να βρω το ''My uploads'' :-\

Please...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Για να συμπεριλάβεις εικόνα ακολουθείς τις παραπάνω οδηγίες.

Παρ' ότι άλλαξε το λογισμικό του φοόρουμ, είναι ο ίδιος τρόπος.

Το 2ο εικονίδιο στη 2η σειρά πάνω από το χώρο που γράφεις το κείμενο σου δίνει :

[img ]http://---[/ img] ώστε να προσθέσεις το λινκ της εικόνας αν είναι σε κάποιο άλλο σάιτ.

 

Για να ανεβάσεις εικόνα συνημμένη που είναι και ο σωστός τρόπος, κάτω από το χώρο που γράφεις το κείμενο υπάρχουν οι πρόσθετες επιλογές.

 

Επισύναψη αρχείου: και όπως στα Windows, ανεβάζεις εικόνες, mp3, κλπ.

 

*

ωραιος σκυλος yameth. Smiley

Ευχαριστώ. Θα το μεταφέρω στην Πόπη.  ;)

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτω απο το παράθυρο που γράφω υπάρχουν οι πρόσθετες επιλογές αλλά δεν υπάρχει καθόλου αυτό που λες φίλε yameth. Υπάρχουν κουτάκια για: Ειδοποίηση για απαντήσεις σε αυτό το θέμα, Επιστροφή στο θέμα μετά την αποστολή, Μη χρήση smilies.

 

 

Ενδεχομένως το λάθος να είναι δικό μου αλλά πραγματικά δεν υπάρχει αυτό που λες.

Για να ανεβάσεις εικόνα συνημμένη που είναι και ο σωστός τρόπος, κάτω από το χώρο που γράφεις το κείμενο υπάρχουν οι πρόσθετες επιλογές.

 

Επισύναψη αρχείου: και όπως στα Windows, ανεβάζεις εικόνες, mp3, κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτω απο το παράθυρο που γράφω υπάρχουν οι πρόσθετες επιλογές αλλά δεν υπάρχει καθόλου αυτό που λες φίλε yameth. Υπάρχουν κουτάκια για: Ειδοποίηση για απαντήσεις σε αυτό το θέμα, Επιστροφή στο θέμα μετά την αποστολή, Μη χρήση smilies.

 

 

Ενδεχομένως το λάθος να είναι δικό μου αλλά πραγματικά δεν υπάρχει αυτό που λες.

Για να ανεβάσεις εικόνα συνημμένη που είναι και ο σωστός τρόπος, κάτω από το χώρο που γράφεις το κείμενο υπάρχουν οι πρόσθετες επιλογές.

 

Επισύναψη αρχείου: και όπως στα Windows, ανεβάζεις εικόνες, mp3, κλπ.

 

+1 1/2

Aυτα βλεπω κι εγω... ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου