Προς το περιεχόμενο

335 κατασκευές


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νασο μπαινω που και που και παρακολουθω τα δημιουργηματα σου .Πολλα μπραβο ΜΑΣΤΟΡΑ.!!!!

Με την ευκαιρια θα ηθελα καποια στιγμη να σε δω απο κοντα στο εργαστηρι σου να σε θαυμασω  8).Αυτα ειναι Καλλιτεχνηματα απο χερια Ελληνικα ..τι αλλο να πω παρα Καλη χρονια με υγεια!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 292
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

κλίπς έχω ήδη ανεβάσει δες πιο πίσω, θα βάλω μαγνήτες PAF 57 / 57 plus οπότε μάλλον θά ξαναγράψω κάτιτις

Το ξέρω βρε Νάσο ότι έχεις ανεβάσει κλιπσ. :D

Περιμένω όμως αναβαθμισμένη την αρματωσιά της (έλεγα μήπως εκτός από άλλους μαγνήτες, της έβαζες και δύο ποτενσιόμετρα, για να ακούσουμε και τους "in between" ήχους). 8)

Ακούω και Emily τώρα και έχω φτιαχτεί άσχημα. ;)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περικλή να βρεθούμε να τα πουμε κι απο κοντα σ ευχαριστώ!

 

Βρε fusion τι με κολάζεις αυτή τη στιγμή περνάω ηλεκτρικά στη κιθάρα,τωρα που γερνάω μπερδεύω το vol με το tone και συ θελεις να βάλω δύο απ το καθένα ?

Δηλ χάνω πολλά ηχοχρώματα που δεν έχω δυο vol ?

Λοιπον θα μου παιξεις με τις δικιες σου που εχουν τέσσερα και αν με πείσεις θα τις περάσω και άλλα δύο , εισαι μέσα?

 

Καλη Χρονιά να έχουμε!

 

 

 

 

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρότζεκτ φτάνει στο τέλος του, ίσως έχω κουράσει με το συνεχόμενο ποστάριζμα αλλά δείχνω την κιθάρα τελειωμένη, αρματωμένη με 57/57+ και δύο (sorry fusion) ποτ.

 

λείπoυν το pickguard  (προσανατολίζομαι σε cream) αλλά με άλλα κουμπιά για τα ποτς και truss rod cover.

 

Thanks

 

DSC_2177.thumb.JPG.0346992514b82dcec640b6e7f486a139.JPG

DSC_2175.thumb.JPG.7978a041bf6e10948faa2f23d8a69d39.JPG

DSC_2176.thumb.JPG.160165d5653a29509e1b3e4fd723281c.JPG

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρότζεκτ φτάνει στο τέλος του, ίσως έχω κουράσει με το συνεχόμενο ποστάριζμα αλλά δείχνω την κιθάρα τελειωμένη, αρματωμένη με 57/57+ και δύο (sorry fusion) ποτ.

 

λείπoυν το pickguard  (προσανατολίζομαι σε cream) αλλά με άλλα κουμπιά για τα ποτς και truss rod cover.

 

Thanks

 

 

Κουκλα ειναι φιλε, ζηλευουμε εμεις που δεν......

Χρονια πολλα και δημιουργικα και καλοπαιχτη!

Γιώργος, μόνο με μηδέν λιπαρά please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου