Προς το περιεχόμενο

Music Store


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Music Store έχει και αυτό πλέον έλληνα υπεύθυνο αποκλειστικά για την ελληνική αγορά.

 

Το αναφέρω γιατί παλαιότερα είχε αναφερθεί ότι δεν ήταν σαφές αν στέλνει ελλάδα κλπ.

 

Το γεγονός αυτό δείχνει πόσο σημαντική είναι πλέον η ελληνική αγορά και φυαικά πόσο μειώνονται τα κέρδη των ντόπιων εμπόρων (και ελπίζω να μειωθούν και άλλο ώστε να κλείσουν κι άλλα μαγαζιά και να μετανιώσουν για τη συμπεριφορά τους όλα αυτά τα χρόνια).

 

Το Music Store πάντως έχει ιδιαίτερα ψηλή θέση στην εκτίμησή μου λόγω της πολύ καλής εξυπηρέτησης που μου παρείχε σε κάποια αγορά μου. Συνολικά βέβαια από όλα τα ξένα καταστήματα (γερμανικά, αγγλικά, αμερικανικά) είχα μέχρι τώρα μόνο θετικές εμπειρίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Οποιος ενδιαφερεται ομως να αγορασει απο ΕΛΛΑΔΑ και να εχει καλυτερη εξυπηρετιση , τιμες ιδιες , αλλα με εγγυηση Ελλαδα τι κανει ??

 

Παει σε αυτο το μαγαζι και βρισκει ΤΑ ΠΑΝΤΑ .. ειναι και στο κεντρο της Αθηνας με καινουργια μυαλα τα ατομα εκει μεσα.

 

------->audioworldmtc.com<--------------

 

 

Και οκκ με τη Γερμανια μια χαρα αλλα αν μπορω και απο εδω να κανω τις αγορες μου φτηνα και σιγουρα πιος ο λογος?

 

Εχω αγορασει πολλα πραγματα ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ μεσω των αΤΟΜΩΝ ΑΥΤΩΝ ΚΑΙ ΜΕ ΕΓΓΥΗΣΗ ελλαδα>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 στα 4 ποστ σου μέχρι τώρα είναι διαφήμηση γι αυτό το μαγαζί. Καλά πας!

 

Ε αφου βρηκαμε καποιον που να μας εξυπηρετει οπως θελουμε καλο εινια να τον βοηθαμε οσο μπορουμε.

 

Ναι και απο οτι βλεπω σας απασχολει πολυ και εσας το θεμα των αγορων αν κρινω απο τα συνεχομενα ποστ για αγορες απο εξωτερικο οποτε το βλεπω αναγκαιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπλά όταν κάποιος είναι καινούργιο μέλος και το ρίχνει κατευθίαν στην διαφήμηση σε κάνει να σκέφτεσαι άλλα πράγματα, δεν συμφωνείς? :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 στα 4 ποστ σου μέχρι τώρα είναι διαφήμηση γι αυτό το μαγαζί. Καλά πας!

 

Ε αφου βρηκαμε καποιον που να μας εξυπηρετει οπως θελουμε καλο εινια να τον βοηθαμε οσο μπορουμε.

 

Ναι και απο οτι βλεπω σας απασχολει πολυ και εσας το θεμα των αγορων αν κρινω απο τα συνεχομενα ποστ για αγορες απο εξωτερικο οποτε το βλεπω αναγκαιο.

 

Σου διαφεύγει ότι όσο ανώνυμα μπορείς να γράφεις εσύ πόσο καλό είναι αυτό το μαγαζί, έτσι και εμείς (επίσης ανώνυμα) μπορούμε να λέμε ότι είναι για κλωτσιές. Ο ιδιοκτήτης του μαγαζιού θα είχε πρόβλημα σε αυτή τη περίπτωση μάλλον, δεν του το λες όταν ξαναπάς να ψωνίσεις;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπλά όταν κάποιος είναι καινούργιο μέλος και το ρίχνει κατευθίαν στην διαφήμηση σε κάνει να σκέφτεσαι άλλα πράγματα' date=' δεν συμφωνείς? :roll:[/quote']

 

Φοβερο που το λες αυτο για μενα .

Δεν ξεκινησα εγω διαφημιση αλλα αλλος.

 

Γιατι απευφθυνεσαι μονο σε μενα τοτε?

 

Κατα δευτερον ναι εδω μεσα ειναι ενας τοπος που ο καθενας λεει οτι θελει .

Μπορεις να πεις τη γνωμη σου κανενα προβλημα .... μπορει και να ειναι για κλωτσιες.

 

Σημασια εχει οτι περνω μηχανηματα σε τιμες πολυ καλες και με αψογη εξυπηρετιση ... κατα τα αλλα ο καθενας βγαζει τα συμπερασματα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλτατε Wizard, καλός και δικαιολογημένος ο ενθουσιασμός σου λόγου του ότι βρήκες καποιο κατάστημα που σε εκφράζει, σίγουρα πρέπει να κάνουν καλή δουλειά τα παλικάρια εκεί και ίσως να τους αξίζει η διαφίμιση, το έκανα και εγώ αυτό με ένα κατάστημα, μέχρι που μου έβαλε χέρι ο ίδιος ο ιδιοκτήτης του καταστήματος γιατί ήμουν υπερβολικός λέει,(για εμένα καθόλου !). Ας τηρήσουμε τις αρχές του Forum και νομίζω πώς ο καθένας με τα δικά του κριτήρια θα ανακαλύψει ποιο κατάστημα του ταιριάζει και ποιο όχι. Αν και πιστεύω πως όταν υπάρχει κάποιος που κάνει την διαφορά (σε ποιότητα εξυπηρέτησης-τιμές-συνέπεια-συμπεριφορά) είναι υποχρέωσή μας να το αναφέρουμε. Στο κάτω κάτω στην Ελλάδα ζούμε όχι στην Γερμανία!! :D

lues Legend

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερωτικά πάντως, ρώτησα τιμές για 2 πράγματα στο μαγαζί που αναφέρει ο wizard και δεν μπορώ να πω ότι εντυπωσιάστηκα και τόσο από τις τιμές.

Στο ένα η τιμή ήταν ελαφρώς υψηλότερη από αυτή του Thomann (ίδια τιμή περίπου αν έβαζες και τα μεταφορικά) και στο άλλο ήταν πολύ υψηλότερη από του Thomann, μιλάμε για σχεδόν 25% διαφορά.

Εντάξει, σε κάποια πράγματα είναι προφανώς καλές οι τιμές του καταστήματος αλλά δεν μπορώ να μοιραστώ τον ενθουσιασμό του wizard.

 

Btw, το Music Store έχει και αυτό πολύ καλό όνομα στο χώρο και τώρα με τον Έλληνα αντιπρόσωπο μάλλον θα καταφέρει να ισοφαρίσει τον Thomann στο μερίδιο της δικής μας αγοράς.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλτατε Wizard' date=' καλός και δικαιολογημένος ο ενθουσιασμός σου λόγου του ότι βρήκες καποιο κατάστημα που σε εκφράζει, σίγουρα πρέπει να κάνουν καλή δουλειά τα παλικάρια εκεί και ίσως να τους αξίζει η διαφίμιση, το έκανα και εγώ αυτό με ένα κατάστημα, μέχρι που μου έβαλε χέρι ο ίδιος ο ιδιοκτήτης του καταστήματος γιατί ήμουν υπερβολικός λέει,(για εμένα καθόλου !). Ας τηρήσουμε τις αρχές του Forum και νομίζω πώς ο καθένας με τα δικά του κριτήρια θα ανακαλύψει ποιο κατάστημα του ταιριάζει και ποιο όχι. Αν και πιστεύω πως όταν υπάρχει κάποιος που κάνει την διαφορά (σε ποιότητα εξυπηρέτησης-τιμές-συνέπεια-συμπεριφορά) είναι υποχρέωσή μας να το αναφέρουμε. Στο κάτω κάτω στην Ελλάδα ζούμε όχι στην Γερμανία!! :D[/quote']

 

Συμφωνω απολυτα μαζι σου.

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου