Προς το περιεχόμενο

Mood of joy - Νεο Τραγουδι - Γνωμες


messalion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@Nestoras

Πιστεψε με - με τα μηχανηματα και τον εξοπλισμο που διαθετουμε στο δωματιο μας - αυτο ηταν το καλυτερο που μπορουσαμε να παραγουμε ::) - φυσικα και καποιο αλλο αυτι πιο εμπειρο τα αντιλαμαβανεται αλλιως καποια πραγματα ;)

 

@Samy

Φυσικα και χαμογελαμε με το οτιδηποτε  ;) Να'σαι καλα

 

@Φουσιονης  ;D

Στρατο εγω "επαιξα"

το "γραψιμο" παει στον τραγουδιστη  ;) aka Τασος Κωστης  :D

Πιστευεις οτι ειναι ραδιοφωνικο κομματι ?

 

Επισης οποιος εχει κανει τον κοπο να ακουσει και καποιο αλλο απο τα τραγουδια μας στο youtube θα ελεγε οτι "ταιριαζει" το συγκεκριμενο με το "υφος" ?

Αυτο που ρωταω ειναι σημαντικο το να ακουσω/διαβασω μερικες απαντησεις απο αξιοσεβαστους συμφορουμιτες  :)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο και αξιοπρεπέστατο ποπ τραγούδι! Νομίζω ότι έχει ενδιαφέρον και η φωνή και η μουσική και ο στίχος. Θεωρώ ότι υστερεί πάααρα πολύ στην παραγωγή! Ο ακροατής δεν ξέρει αν το αποτέλεσμα είναι καλό για τις συνθήκες ηχογράφησης. Ακούει μόνο το τελικό αποτέλεσμα το οποίο αυτή τη στιγμή δεν θεωρώ ότι είναι για να βγει προς τα έξω!

 

Στη θέση σας θα δούλευα το κομμάτι σε ένα επαγγελματικό στούντιο. Είναι πολύ καλό και είναι κρίμα να το αδικήσετε! Δώστε του τον ήχο που του αξίζει! :)

 

 

www.okband.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Φουσιονης  ;D

Στρατο εγω "επαιξα"

το "γραψιμο" παει στον τραγουδιστη  ;) aka Τασος Κωστης  :D

Πιστευεις οτι ειναι ραδιοφωνικο κομματι ?

Μπράβο και στους δύο σας. :)

Κατά τη γνώμη μου είναι ραδιοφωνικότατο κομμάτι, και με καλύτερη παραγωγή και ενορχήστρωση, έχει προοπτικές. :)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου