Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μισό' date=' δεν είναι ακριβως έτσι τα πράγματα... χωρις το κοινό το σπίτι του γιαμεθ δεν θα υπήρχε καν, που βασικά δεν είναι σπίτι, είναι ένα κλαμπ πχ, όπου μάλιστα την διασκέδαση την φτιάχνουν οι ίδιοι οι πελάτες. Αυτοί κερδίζουν ο ένας τον άλλον, και ο ιδιοκτήτης αυτούς, και καμμιά φορά και κανένα ψιλό. Αν εννοείς τον χώρο στο σερβερ, ο οποιοσδήποτε εδω μεσα μπορει να διαθέσει 150 ευρώ το χρόνο και να φτιάξει το ίδιο πράγμα, και δεν βλέπω πως προσβάλεται ο χώρος απο οφ τοπικ θέματα και 1-2 τρολς....

Μην υπερβάλουμε κιόλας, δεν είναι το ίδιο με το σπίτι του.... άσε και ένα οφ τοπικ, και άσε και 2-3 άτομα να πλακωθούνε. 1,2,5,10, μετά θα μάθουνε όλοι να αγνοουνε τα τρολς. Η ερμηνεία των κανόνων, υπάρχει μόνο για να μεγαλώνει το SNR, άμα όμως δεν υπάρχει καθόλου σήμα, δεν γίνεται να κρατηθεί το φόρουμ μόνο με τους κανόνες... αυτό είναι το κοινό του, τι να κάνουμε....[/quote']

 

Κάτσε Πασχάλη, μισό λεπτό... Δε νομίζω ότι δεν υπάρχει ανεκτικότητα στο φόρουμ... αλλά εξαρτάται και από την περίσταση

 

Ο not_guilty θα θυμάται το ξύλο που παίξαμε πριν από 1 χρόνο και βάλε... και κανένας mod δεν έσβησε τίποτα... απλά επενέβησαν διακριτικά. Και άλλες πολλές περιπτώσεις μπορούν να αναφερθούν... Όλα αυτά όμως έγιναν στα πλαίσια συζήτησης στη θεματολογία του φόρουμ.

 

Συμφωνώ με τον not_guilty ότι εδώ είναι καφενείο, αλλά καφενείο/club, μιλάμε για συγκεκριμένα θέματα με αρκετή ελευθερία επέκτασης. Δεν βλέπω το λόγο να γίνει ξεχωριστή κατηγορία, ειλικρινά. Στο παρελθόν έχουν συζητηθεί κοινωνικά, 'ψυχολογικά', μέχρι και... γλωσσολογικά ζητήματα, χωρίς να ανοίξει ρουθούνι.

 

Αλλά αυτό διαφέρει από post που είδαμε σήμερα, και που οι συγγραφείς τους φερόταν σαν υστερικές γκομενίτσες... Sorry αλλά εγώ θα έκανα μία παρατήρηση με pm και μετά θα τα διέγραφα στεγνά... (όπως και έγινε τελικά). Και με το να συνεχίζει κάποιος σ'αυτό το ρυθμό, σημαίνει απλά πως είναι ψυχοπαθολογική περίπτωση, και δεν φταίνε τίποτα τα υπόλοιπα μέλη να τον ανέχονται...

 

Δεν νομίζω ότι έχουμε υπερβολική αστυνόμευση λοιπόν... μάλλον χαλαρά είναι τα πράγματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

δεν μιλάω συγκεκριμένα για σήμερα, και άλλωστε έχω πει, όταν έχουμε άγριο βρίσιμο, προσβολές οικογενειών και τέτοια πράγματα όχι απλό σβήσιμο, μπαν. Αλλά γενικά, υπάρχουν που και που συστάσεις και κλειδώματα και για οφ τοπικ και για πολλά άλλα "λαιτ" πράγματα. Επίσης όλοι ταίζουν τα τρολ και μετά μπαίνουν και οι μοντς μέσα. Γενικά δεν αξίζει να γίνεται πανικός για τέτοια πράγματα, ο μοντ κανονικά ούτε να ακούγεται δεν πρέπει, σημασία δίνεται έτσι.

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... Επίσης όλοι ταίζουν τα τρολ και μετά μπαίνουν και οι μοντς μέσα. Γενικά δεν αξίζει να γίνεται πανικός για τέτοια πράγματα' date=' ο μοντ κανονικά ούτε να ακούγεται δεν πρέπει, σημασία δίνεται έτσι.[/quote']

 

Μέσα είσαι, κι εγώ το ίδιο πιστεύω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η γνώμη μου είναι ότι η ομάδα των mods πρέπει να ανανεωθεί και να ενισχυθεί.

 

Είναι σίγουρο ότι όλοι τους είναι κουρασμένοι και πλέον το noiz έχει διπλασιαστεί σε αριθμό 'ενεργών' μελών τον τελευταίο χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η γνώμη μου είναι ότι η ομάδα των mods πρέπει να ανανεωθεί και να ενισχυθεί.

 

Είναι σίγουρο ότι όλοι τους είναι κουρασμένοι και πλέον το noiz έχει διπλασιαστεί σε αριθμό 'ενεργών' μελών τον τελευταίο χρόνο.

 

 

Vote ABRAXAS for Modulator !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Βρε σεις τι είναι όλα αυτά :o .

 

Νομίζω ότι τα πράγματα είναι πιο απλά απο όσο τα κάνετε να φαίνοντε και είναι κρίμα να γίνεται αστυνόμευση και λόγος περί ιδιοκτησίας.

 

Νομίζω ότι όσα post είναι ανούσια απλά χάνοντε...Κρίμα είναι να υπάρχει κάποιος που να σπεύδει να μας πει τι είναι σωστό και τι όχι. Τέτοια θέματα μονάχα δυσφορία προκαλούν σε όλους.

Άκου να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι όσα post είναι ανούσια απλά χάνοντε...Κρίμα είναι να υπάρχει κάποιος που να σπεύδει να μας πει τι είναι σωστό και τι όχι. Τέτοια θέματα μονάχα δυσφορία προκαλούν σε όλους.

 

βασικά άμα θέλουμε να "χανονται" πραγματικά μερικά ποστς' date=' (απο το δικό μας browser τουλάχιστον) και χρησιμοποιούμε firefox και greasemonkey υπάρχει λύση. Μία που έκανα χθες στα γρήγορα:

 

var blacklist=["foofootos","allos"];
if (blacklist.length == 0) return;
var spanss=document.body.getElementsByTagName("span");
for(i=0;i<spanss.length;i++)
{
if(spanss[i].getAttribute("class")=="name") 
{
	if(spanss[i].lastChild.firstChild.nodeValue.toLowerCase().match(blacklist.join("|").toLowerCase(), "i"))
	{
		var details=spanss[i].parentNode;
		var wholepost=details.parentNode;
		wholepost.parentNode.removeChild(wholepost);
	}
}
}

 

Το σώνουμε με κατάληξη user.js και το περνάμε στο greasemonkey, απλώς σέρνοντας το αρχείο πάνω στον firefox

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου