Προς το περιεχόμενο

ποιο ειναι το αγαπημενο σας εφφε



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 60
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Χωρις delay απλα ...δεν παιζω....ολα τα αλλα ειναι απλα σαλτσες για εμενα και μπορω ανετα να παιξω χωρις αυτα.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις delay απλα ...δεν παιζω....ολα τα αλλα ειναι απλα σαλτσες για εμενα και μπορω ανετα να παιξω χωρις αυτα.

 

+2112

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις delay απλα ...δεν παιζω....ολα τα αλλα ειναι απλα σαλτσες για εμενα και μπορω ανετα να παιξω χωρις αυτα.

εγω παλι παιζω και χωρις delay αλλα για πιο λογο να μην θελεις να επαναλαμβανεται ο "εαυτος" σου ?  ;D ;D

 

οποτε διλει και παλι διλει (εχει και 2πλη ιδιοτητα αν ξερεις να το χειριζεσαι σωστα  ;) )

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

reverb.

 

Σε διάφορες ρυθμίσεις, απο λίγο ως πάρα πολύ αναλόγως την περίσταση, και spring ή hall ή με κάποιο modulation. Αν και χρησιμοποιώ και άλλα, θα μπορούσα κάλλιστα να τα πετάξω όλα και να κρατήσω μόνο αυτό.

 

Είναι πια μέρος του οποιουδήποτε ήχου γεννήσει το μυαλό μου, καθώς υπήρχε σε ότι έχω ακούσει απο μικρός και μου άρεσε. Απο ορχήστρες κλασσικής μουσικής, κλασσική κιθάρα, διάφορα αμερικάνικα φολκλορ κλπ.

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ως μπασίστας παίζω στο 99,9% των περιπτόσεων καρφί αλλά πάντα χρησιμοποιώ τον κομπρέσσορα του ενισχυτή! Τώρα σκέφτομαι μήπως πάρω ένα πεταλάκι για να το έχω πάντα μαζί μου....

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου