Προς το περιεχόμενο

Zakk Attack


hyperpanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όντως πολλά γκάζια ;D (skip to 0.17 αν θες ν'αποφύγεις κανάκηδες!)

 

Σοβαρά τώρα.Καθαρόαιμο rock παίξιμο!Attitude και αλητεία.Θεωρώ ότι πάνω κάτω έχεις βρει το στυλ παιξίματος που γουστάρεις/σου ταιριάζει,οπότε δεν έχεις παρά να το..λιώσεις! :D.Μου άρεσε πολύ και παρά το ότι σε αυτές τις φόρμες είναι εύκολο να "επαναπαυθεί" ο παίχτης στα τετριμένα γνωστά -σωστά- πεντατονικά του,στο κλιπ σου διέκρινα μερικές πολύ ενδιαφέρουσες φράσεις :) Keep it up!

Τώρα αν πρέπει να πω κάτι αρνητικό,κάτι με χάλασε στη μίξη στις κιθάρες.Οι ρυθμικές σαν να μην ανέπνεαν,σαν να ήταν παναρισμένες dead center που λέμε.Και την lead θα την ήθελα λίγο πιο μπροστά(ίσως την έθαψε και λίγο το τόσο wah ,εδώ που τα λέμε :))

Αυτά...

it's all about balance...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου άρεσε πολύ και παρά το ότι σε αυτές τις φόρμες είναι εύκολο να "επαναπαυθεί" ο παίχτης στα τετριμένα γνωστά -σωστά- πεντατονικά του,στο κλιπ σου διέκρινα μερικές πολύ ενδιαφέρουσες φράσεις :)

Συμφωνώ απόλυτα!!!  ;D ;D ;D

Πάρα πολύ ωραία η έμπνευσή σου. Το μόνο που με χάλασε λίγο είναι ότι για να ακούσεις τη σόλο κιθάρα, έπρεπε να βάλεις το αυτί σου μπροστά στο ηχείο. ;) Αυτό όμως δεν είναι ιδιαίτερο πρόβλημα γιατί μπορείς εύκολα να το διορθώσεις στο μιξάρισμα.

Keep on rocking!!! 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως πολλά γκάζια ;D (skip to 0.17 αν θες ν'αποφύγεις κανάκηδες!)

 

Σοβαρά τώρα.Καθαρόαιμο rock παίξιμο!Attitude και αλητεία.Θεωρώ ότι πάνω κάτω έχεις βρει το στυλ παιξίματος που γουστάρεις/σου ταιριάζει,οπότε δεν έχεις παρά να το..λιώσεις! :D.Μου άρεσε πολύ και παρά το ότι σε αυτές τις φόρμες είναι εύκολο να "επαναπαυθεί" ο παίχτης στα τετριμένα γνωστά -σωστά- πεντατονικά του,στο κλιπ σου διέκρινα μερικές πολύ ενδιαφέρουσες φράσεις :) Keep it up!

Τώρα αν πρέπει να πω κάτι αρνητικό,κάτι με χάλασε στη μίξη στις κιθάρες.Οι ρυθμικές σαν να μην ανέπνεαν,σαν να ήταν παναρισμένες dead center που λέμε.Και την lead θα την ήθελα λίγο πιο μπροστά(ίσως την έθαψε και λίγο το τόσο wah ,εδώ που τα λέμε :))

Αυτά...

Οι ρυθμικές είναι μπακιτράκι οπότε δεν μπορώ να κάνω κάτι  :(

Η αλήθεια είναι ότι τα σόλο μου είναι λίγο χαμηλά, αλλά το έσβησα οπότε δεν ξέρω εαν μπορώ να το διορθώσω  ;)

Σε ευχαριστώ για τις παρατηρήσεις  :)

Συμφωνώ απόλυτα!!!  ;D ;D ;D

Πάρα πολύ ωραία η έμπνευσή σου. Το μόνο που με χάλασε λίγο είναι ότι για να ακούσεις τη σόλο κιθάρα, έπρεπε να βάλεις το αυτί σου μπροστά στο ηχείο. ;) Αυτό όμως δεν είναι ιδιαίτερο πρόβλημα γιατί μπορείς εύκολα να το διορθώσεις στο μιξάρισμα.

Keep on rocking!!! 8)

Ευχαριστώ  :)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου