Προς το περιεχόμενο

Resonance - Computer Game - Music by Nikolas


Nikolas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Συγχαρητήρια Νικόλα,με συγκίνησες γιατί μου θύμισες τις (πολύ ωραίες) εποχές που έπαιζα σαν τρελός τέτοια παιχνίδια adventure (monkey island,Elvira) σε μια Amiga 500άρα και αργότερα σε μιά 600άρα αν θυμάμαι καλά... :'(

 

Και εγώ δεν είχα ιδέα οτί βγαίνουν τέτοια παιχνίδια ακόμα...Έχω σταματήσει εδώ και χρόνια να παίζω βιντεοπαιχνίδια λόγω έλλειψης χρόνου... :(

 

Θα το αγοράσω για να στηρίξω αυτή την προσπάθεια και σένα,αλλά έχε το νου σου,γιατί όταν θα τα βρίσκω σκούρα θα σε παίρνω τηλ. ανεξαρτήτως ώρας για hints 'n tips!  :D ;D

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build Space-based Weapons against Aliens and all of it is a lie..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορά και από μένα. Παιζω σαν τρελός, adventures παιχνίδια και ειδικά αν τη μουσική την εχει γραψει κάποιος που πιναμε μπυρες, η χαρά είναι διπλή.

 

Αυτό τον καιρό παίζω το "A New Beginning" και ψαχνόμουν για μετά. Στο stream ελπίζω να μην είναι πολύ ακριβότερο, γιατί έχουμε να παρουμε και το Sniper Elite ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Καταρχήν ευχαριστώ παιδιά! ^_^

 

Να σημειώσω ότι υπάρχουν μερικά παιχνιδια (adventure games) που βγήκαν πρόσφατα και είναι όλα τους πολύ καλά.

 

Για την τιμή υποθέτω γύρω στα 15$, αν θυμάμαι καλά. Βέβαια στο GoG θα είναι 9,99$, άρα μπορεί και χαμηλότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε επιτελους! Αυτο το κομματι μας το ειχες αναφερει και παλαιοτερα και μου ειχε φανει πολυ ενδιαφερον, το περιμενα πως και πως.

Αυτο δεν ειναι που ειχαμε γραψει και κατι κιθαρες εγω και ο Longshadow (δε ξερω αν υπαρχουν βεβαια στο τελικο soundtrack)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Αυτο δεν ειναι που ειχαμε γραψει και κατι κιθαρες εγω και ο Longshadow (δε ξερω αν υπαρχουν βεβαια στο τελικο soundtrack)

Αυτό είναι, ναι.

 

Και βεβαίως υπάρχουν! Ορίστε:

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=193590.msg665417;topicseen#new

 

(Το παιχνίδι, το είπα και πιο πριν ήταν σε παραγωγή για 5 χρόνια!!!! Για αυτό μπράβο που θυμάσαι τόσο πίσω που σας ζήτησα να παιξεται κιθάρα στα κουφά!)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I love adventures!!!

Και φυσικά θα το πάρω!

Εύγε Νικόλα ωραία μουσική.

 

 

[οφ τόπικ]

Το τελευταιο καλο adventure που επαιξα ηταν το Still Life...

Πολλά Respect!!!

[/οφ τόπικ]

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιες επισυμανσεις στα παιχνιδια που μας αρεσουν

 

ποσο geeks μπορει να ειμαστε ?  ;D ;D

 

το monkey island 2 lechuck's revenge το εχω ακομα σε δισκετα 5,25  :) :)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου