Προς το περιεχόμενο

1η εκθεση ερασιτεχνικης οργανοποιιας


E.G.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

γιατι μου κοροιδεύεις το εργαλειο?  ;D καλυτερα να φερεις τον δικο σου

οχι ρε........ :D

απλως ο δικος μου ειναι πιο.............................μαυρος  ;D ;D ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

μια υπενθυμιση, αυριο ειναι η εκθεση ερασιτεχνων οργανοποιων. οποιος θελει να ερθει και να μας δει απο κοντα η εκθεση θα ανοιξει στις 10:30π.μ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια υπενθυμιση, αυριο ειναι η εκθεση ερασιτεχνων οργανοποιων. οποιος θελει να ερθει και να μας δει απο κοντα η εκθεση θα ανοιξει στις 10:30π.μ

 

+1000

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις βγήκα από γενική εφημερία παίδες οπότε δύκολο να κατέβω! >:( >:(

Θέλω πολλές φωτοζ και video αμα τραβήξετε!

 

 

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα, περασα πριν απο λιγο στις 12.17 απο το συγκεκριμενο μερος να ριξω μια ματια λογω του οτι επρεπε να φυγω εκτος Αθηνων (αυτη τη στιγμη ταξιδευω),

η πορτα ηταν κλειστη, προσπαθησα να δω μεσα απο το τζαμι αλλα δεν τα καταφερα λογω του ηλιου, το μονο που ακουσα ηταν καποιον να παιζει μπουζουκι.

Ηταν εκει και αλλοι κατασκευαστες ακουστικων οργανων εκτος απο κατασκευαστες

ηλεκτρικων;... αν ναι την πατησα... δεν πειραζει, του χρονου να ειμαστε καλα, θα περιμενω κι εγω να δω φωτογραφιες και βιντεο!

 

Γιώργος, μόνο με μηδέν λιπαρά please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα, περασα πριν απο λιγο στις 12.17 απο το συγκεκριμενο μερος να ριξω μια ματια λογω του οτι επρεπε να φυγω εκτος Αθηνων (αυτη τη στιγμη ταξιδευω),

η πορτα ηταν κλειστη, προσπαθησα να δω μεσα απο το τζαμι αλλα δεν τα καταφερα λογω του ηλιου, το μονο που ακουσα ηταν καποιον να παιζει μπουζουκι.

Ηταν εκει και αλλοι κατασκευαστες ακουστικων οργανων εκτος απο κατασκευαστες

ηλεκτρικων;... αν ναι την πατησα... δεν πειραζει, του χρονου να ειμαστε καλα, θα περιμενω κι εγω να δω φωτογραφιες και βιντεο!

 

Μόλις γύρισα απο την έκθεση , ήταν πολύ ωραία με φανταστικό κλίμα , γνωρίσαμε νέους φίλους ανταλάξαμε απόψεις, δοκιμάσαμε όργανα λύσαμε απορίες.

Στη πλειοψηφία είχαμε κατασκευαστές παραδοσιακών οργάνων  και αρκετές ηλεκτρικές και ακουστικές κιθάρες απο 3-4 εκθέτες, απο τη μεριά του noiz είμασταν ο  Ηλίας-EG και γώ σαν εκθέτες και ο Γιώργος Gvour πέρασε να γνωριστούμε :D

Φωτογραφίες και βίντεο αρκετά φαντάζομαι θα ανεβάσει ο Ηλίας σύντομα  ;D

Υπήρχαν αρκετοί που ήρθαν απο μέρη εκτός Αθήνας , απο Κρήτη,Νάουσα, Αγ. Κωνσταντίνο, Κόρινθο.

Ευχαριστούμε και νάμαστε καλά να ξανασυναντηθούμε!

 

ΥΓ. Σπρώξε και καμμιά πόρτα βρε συνάδελφε, φτάνεις στη πηγή και δεν πίνεις νερό!

 

 

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματι ηταν ωραια και χαρηκα που τα ειπαμε απο κοντα.

Επισης που ειδα και γρατζουνισα ολα αυτα τα οργανα που βλεπω απ τις φωτο να φτιαχνουν τα παιδια και-γιατι να το κρυψομεν αλλωστε-τα ζηλευω.

Εις το επανιδειν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματι ηταν ωραια και χαρηκα που τα ειπαμε απο κοντα.

Επισης που ειδα και γρατζουνισα ολα αυτα τα οργανα που βλεπω απ τις φωτο να φτιαχνουν τα παιδια και-γιατι να το κρυψομεν αλλωστε-τα ζηλευω.

Εις το επανιδειν!

 

ε μπες σε καμιά λεπτομέρεια!  ;D ;D ;D πώς ήταν οι τέλε, οι ακουστικές, οι 335?? πες και σε μας που ζηλεύουμε!

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε μπες σε καμιά λεπτομέρεια!  ;D ;D ;D πώς ήταν οι τέλε, οι ακουστικές, οι 335?? πες και σε μας που ζηλεύουμε!

 

Θα σου πώ εγώ.

Κόλαση, οι καλύτεροι ήχοι που έχουν βγεί απο ενα VOX AC15 ;D

 

Οι δύο 335 έπαιζαν περίπου τα ίδια με σκαστό ήχο και άπειρο sustain με τη κόκκινη λιγο πιο aggresive  λόγω 498/490 και έλλειψης ποτενσιομέτρων στα ηλεκτρικά ;D

 

Tele και ακουστική ήταν απο μία.. αλλά άψογες

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου