Προς το περιεχόμενο

Ωδή στο χαμένο GameBoy


blue

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να μια φωτογραφία που τράβηξα πριν λίγες μέρες. Ετος 2012 κύριοι. Δεν καταλαβαίνω γιατί αναφέρεστε σ αυτά τα μηχανήματα σε παρελθόντα χρόνο  8)

 

επειδή το mega drive δεν έχει αρκετά γκάζια, περνάμε τον ήχο για extra drive από το Fender που βρίσκεται από κάτω

 

neeq, σε βλέπω έτοιμο για ανταγωνιστική προσφορά στο ΥΠΠΟ. Blue, το νου σου!

megaDriveII_2012.thumb.jpg.149f480af756dd7e9257a40c720006cd.jpg

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Το genesis ειναι 16-bit για χαΐφιντελίστες που δίνουν 1000€ για καλώδια. Οι purists (κατά evris) γράφουν σε spectrum zx μόνο beeps ;D

 

Που να το βρω ρε το κλαβιέ εδώ που είμαι? :D Νοτα νοτα τα έβαλα. Απλά ηξερα καλά τη μελωδία οπότε δε μου πηρε χρόνο.

 

Τωρα δεν εχω χρόνο, αλλά καταλαβα ότι το μυστικό βρίσκεται στα frames, για να μη γραφεις πολλά, αλλά και να προσθετεις στοιχεια σε κάθε λουπα (triangle και noise :P ) ή να αφαιρεις. Μπορει να ειμαι και λαθος βεβαια, δεν το έψαξα ακομα.

 

είσαι σωστοσ.

 

Να κάνεις το toy piano να γουστάρουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο καψιμο.

 

Αν και για να πω την αληθεια, οταν ειδα το thread αρχικα τρομαξα γιατι μου θυμισε τον παρακατω κατεστραμμενο ;D

 

dj scotch egg- scotch chicken video

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου