Προς το περιεχόμενο

Εγγραφή από εξωτερικό


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά,

 

Ελπίζω να είστε όλοι καλά. Δυστυχώς αναγκάζομαι να ξεκινήσω τα ποστ μου με αρνητικό τρόπο: είχα προσπαθησει επανειλλημένως να γραφτώ στο φόρουμ απο το εξωτερικό (συγκεκριμένα γερμανία)  αλλά.. μάταια. Και τώρα που ήρθα ελλάδα προσπάθησα ξανά με δύο accounts (διαγορετικά mail) και μόνο το ένα εγκρίθηκε. Αναρωτιόμουν λοιπόν τι παίζει γιατι έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για το σαιτ σας αλλά η μέχρι τώρα μου εμπειρία ήταν λίγο απογοητευτική. Ελπίζω να υπάρχει κάποια λογική εξήγηση :)

 

Αυτά από μένα, καλή συνέχεια :)

 

Τάκης

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά,

 

Ελπίζω να είστε όλοι καλά. Δυστυχώς αναγκάζομαι να ξεκινήσω τα ποστ μου με αρνητικό τρόπο: είχα προσπαθησει επανειλλημένως να γραφτώ στο φόρουμ απο το εξωτερικό (συγκεκριμένα γερμανία)  αλλά.. μάταια. Και τώρα που ήρθα ελλάδα προσπάθησα ξανά με δύο accounts (διαγορετικά mail) και μόνο το ένα εγκρίθηκε. Αναρωτιόμουν λοιπόν τι παίζει γιατι έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για το σαιτ σας αλλά η μέχρι τώρα μου εμπειρία ήταν λίγο απογοητευτική. Ελπίζω να υπάρχει κάποια λογική εξήγηση :)

 

Αυτά από μένα, καλή συνέχεια :)

 

Τάκης

Νομιζω οτι αυτη σου η ερωτηση πρεπει να απευθυνθει σε καποιο διαχειριστη  :)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Καλώς ήρθες φίλε μου. Οπως θα παρατηρήσεις αν ξαναδιαβάσεις τα γραπτά σου δεν γίνεται επι προσωπικού. Δεν σε γνωρίζουμε για να σε απορρίψουμε.

 

Η λογική εξήγηση είναι πως κάποιες διευθύνσεις που έχεις χρησιμοποιήσει ταίριαζαν με προδιαγραφές spambot, είτε υπήρχαν στη βάση μας ήδη απο τις επαναλαμβανόμενες προσπάθειες σου.

 

Οι αιτήσεις μελών είναι πολλές καθημερινά και μαζί τους είναι αρκετοί spammers που μας αναγκάζουν να τις "χτενίζουμε".

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλώς ήρθες φίλε μου. Οπως θα παρατηρήσεις αν ξαναδιαβάσεις τα γραπτά σου δεν γίνεται επι προσωπικού. Δεν σε γνωρίζουμε για να σε απορρίψουμε.

 

Η λογική εξήγηση είναι πως κάποιες διευθύνσεις που έχεις χρησιμοποιήσει ταίριαζαν με προδιαγραφές spambot, είτε υπήρχαν στη βάση μας ήδη απο τις επαναλαμβανόμενες προσπάθειες σου.

 

Οι αιτήσεις μελών είναι πολλές καθημερινά και μαζί τους είναι αρκετοί spammers που μας αναγκάζουν να τις "χτενίζουμε".

 

Καταλαβαίνω! Απλώς ήθελα να πώ πως ίσως να πρέπει να αναβαθμιστεί λίγο το θέμα του bot verification, αλλά δεν είμαι τεχνικός για να ξέρω παραπάνω οπότε εμπιστεύομαι τη δουλειά σας :) Μπορω να ζητήσω μια άρση αποκλεισμού για το account Ποθ προσπαθούσα αρχικά να δημιουργήσω? (AuditoryDriving παπάκι live.com) Παραδόξως παρότι προσπάθησα να κάνω ξανα sign up από ελλάδα την μέρα που δημιούργησα το Takis_Tampelas, το AuditoryDriving δεν ενεργοποιήθηκε ποτέ, ίσως λόγω του ιστορικού προσπαθειών από το εξωτερικό.

 

Ευχαριστώ και πάλι!

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου