Προς το περιεχόμενο

Original pluggins?


music man

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Εγώ είμαι άγιος και χρησιμοποιώ μόνο αγορασμένα...  :P

 

Γιατί;

 

(σοβαρά τώρα, ο κωδικός είναι ο ίδιος, αλλά λείπουν τα updates, που σημαίνει συνήθως προβλήματα)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ μόνο αγορασμένα απλά έχω την απορρία, έλεγα μήπως η λειτουργια τους διαφέρει καποιος μου πε πως είδε μεγαλη διαφορά και γιαυτό ρωτάω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Τα ψηφία  μ π ο ρ ε ί  σε ορισμένες περιπτώσεις να είναι ίδια, όχι όμως σε όλες τις περιπτώσεις.

 

Από τη μία, όπως και να το κάνεις, το original έχει άλλη χάρη. Αλλιώς θα σε υπολογίσει ο "άλλος".

Έχει μεγάλη σημασία να είσαι updated με το κεφάλι σου ήσυχο ή για παράδειγμα να του βρεις κάποιο bug και να μπορείς να... του τα "ψάλλεις".

Ακόμα και να του ζητήσεις κάποια πραγματάκια παραπάνω που σημαίνει αναγκαστικό update.

 

Από την άλλη, γιά έλα εσύ στη θέση του κατασκευαστή. Πως θα σου φαινόταν αν σου έκλεβαν την δημιουργία σου; Γιατί... περί κλοπής πρόκειται.

 

Τέλος, υπάρχει και η κατηγορία εκείνων που δεν ξέρουν ή δεν θέλουν να κλειδώσουν έτσι όπως πρέπει. Ας τους δικαιολογήσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κύριε Μανώλη, ήταν ένα σαχλό καλαμπουράκι που έθιγε την τραγικότητα της διαπίστωσης από τον κύριο Κάποιο.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Κύριε Μανώλη, ήταν ένα σαχλό καλαμπουράκι που έθιγε την τραγικότητα της διαπίστωσης από τον κύριο Κάποιο.

Μα δεν αναφέρθηκα ειδικά σε σένα  ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου