Προς το περιεχόμενο

Vox amplifier για rock, blues, metal?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι θες να παίξεις και με τι λεφτά πας ταμείο? Αν θες να παιξεις μπλουζιες και κλασικ ροκ και θες να πας για vox κ το φυσάς, παίρνεις τον ac30 και είσαι αρχοντας. Αν δεν το φυσάς παίρνεις τον bugera VH55. (εγώ είμαι στους 2ους). Αν θες μεταλ, πας σε blackstar, με 400 ευρώ παίρνεις τον 5watt που μαμει και δέρνει και με καλό 12ρι ηχείο, και ξεχνάς ότι έχεις ξαναπαίξει με άλλο ενισχυτή ποτε! ;D Πάντως κατα τη γνώμη μου δωσε κατι παραπανω και παρε τον Blackstar venue 20 ή αν σε παίρνει ως τα 650ευρώ, τον 40ρη και έχεις τα γκάζια του αιώνα και πολύ καλούς ήχους για ΟΤΙ θες να παίξεις. Δεν το λέω εγώ, αλλά οι περισσότεροι τεχνικοί ήχου και σε καλά στούντιο που έχω μιλήσει, όλοι τους έχουν πολύ ψηλά. Είναι καινούρια εταιρία και κοιτάει να φτιάξει ένα όνομα καλό και έτσι αναγκάζεται να φτιάχνει απίστευτα μηχανήματα για τα λεφτά τους... :P

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως αν και πρότεινα τον bugera, έχω τον blackstar ht-20 combo. Είναι λίγο ακριβός αλλά τον συστήνω ανεπιφύλακτα  ;)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάλη φάση πρέπει να είναι και αυτός:

 

http://www.thomann.de/gr/jet_city_amplification_jca5212rc.htm

 

 

Δεν τον έχω ακούσει αλλά μου φαίνεται αξιοπρεπέστατος και αν πάρω σαν βάση την αρχική του τιμή που είναι 1130 γιούρα πρέπει να είναι καλό πράμα!  ;)

 

Περισσότερα από κάποιον συνάδελφο που τον έχει...  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου