Προς το περιεχόμενο

ibanez vs schecter (used)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

με βολευει με λιγα λογιΑ η ιβανεζ αλλα μ αρεσει ο ηχος της σεκτερ..και εστω οτι διαλεγω..τις εχω τσεκαρει απο ebay .δηλαδη απο αμερικη.μου εχουν πει οτι κατα τη διαρκεια τησ μεταφορασ βγαινουν πολλα τα εξοδα αποστολης..ισχυει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με βολευει με λιγα λογιΑ η ιβανεζ αλλα μ αρεσει ο ηχος της σεκτερ..και εστω οτι διαλεγω..τις εχω τσεκαρει απο ebay .δηλαδη απο αμερικη.μου εχουν πει οτι κατα τη διαρκεια τησ μεταφορασ βγαινουν πολλα τα εξοδα αποστολης..ισχυει??

 

Θα πληρώσεις πολλά στο τελωνείο, δεν αξίζει. Γιατί θες να την πάρεις από Αμερική;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν λεσ πολλα???   α γιατι τη βρήκα εκει μονο μεταχειρισμενη και τη βρηκα και φθινα..

 

E χοντρικά υπολόγισε να πληρώσεις το 1/3 ή 1/4 της αξίας της κιθάρας...δεν ξέρω και πόσο την έχεις βρει για να σου πω αλλά παίζει εν τέλει να σου βγει πιο ακριβά και από το να την έπαιρνες καινούργια από κάπου αλλού! Ψαξ'το λίγο καλύτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με βολευει με λιγα λογιΑ η ιβανεζ αλλα μ αρεσει ο ηχος της σεκτερ..και εστω οτι διαλεγω..τις εχω τσεκαρει απο ebay .δηλαδη απο αμερικη.μου εχουν πει οτι κατα τη διαρκεια τησ μεταφορασ βγαινουν πολλα τα εξοδα αποστολης..ισχυει??

 

Μην πάρεις απ το ebay μεταχειρισμένη. Ειδικά απ την Αμερική. Το κόστος μεταφοράς/τελωνείου και η κατάστασή της αποτελούν μεγάλο ρίσκο(μιλώ εκ πείρας). Μόνο ολοκαίνουργιες έχω πάρει από ebay-Ευρώπης(uk, de, fr) κι ήταν άριστες & σε καλή τιμή.

 

Αν θέλεις, ψάξε ebay uk, gr, de ή βάλε αγγελία ζήτησης εδώ στο smart noiz ή κάνε μια έρευνα στα μεταχειρισμένα στην Ελλάδα. Θα πετύχεις πολλές καλές προσφορές σε άριστες τιμές και δυνατότητα να τις δοκιμάσεις από κοντά!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου