Προς το περιεχόμενο

Επειδή τα ξύλα τελικά κάνουν τη διαφορά.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

 

παντως μια και μιλαμε για...κσυλα γιατι να μη μιλησουμε και για...ΣΙΔΕΡΑ...

 

ΙΜΗΟ μερικες απο τις καλυτερες tele αυτη τη στιγμη ειναι....σιδερενιες (και αυτες ειναι...πιπουλα..)..λες να ψαχνει ο κατασκευαστης τους....tone...IRONS...?  ;D

 

 

Mar... Μarathon είσαι εσύ;  ;D ;D ;D Τι έκανες στον Superfunk;  ;D ;D ;D ;D

 

Άντε τώρα να πεις για... mojo με τα σίδερα  ;D

 

Τι να σου πω... Ότι κάνει κέφι ο καθένας, που τον κάνει να παίζει και να γουστάρει. Θέλει να μασάει τα σίδερα, τα μαόνια, τα κελεμπέκια ;  ;D

 

Με ότι είναι ευτυχισμένος...  :)        

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Άντε τώρα να πεις για... mojo με τα σίδερα  ;D

 

 

 

Είσαι καλά?

 

Εκεί να δεις mojo. Και μετά που να δεις τι γίνεται και στα μπετά!  ;D

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έκανες στον Superfunk;

 

ο Marathon δε φταιει ο Trussart φταιει...δυστυχως οι κιθαρες του...παραβαινουν κατα 2-3  χιλιαδες ευρω τον ..βασικο μου νομο....N.S.M.T.A.T.E.O.A.G & αυτοματα βγαινουν ντισκαλιφιε.... ;D

αλλοιως μονο με τετοιες θα επαιζα (πρεπει να τις...παιξεις για να παθεις και εσυ πλακα)

 

(never spend more than a thousand euros on a guitar)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

ο Marathon δε φταιει ο Trussart φταιει...δυστυχως οι κιθαρες του...παραβαινουν κατα 2-3  χιλιαδες ευρω τον ..βασικο μου νομο....N.S.M.T.A.T.E.O.A.G & αυτοματα βγαινουν ντισκαλιφιε.... ;D

αλλοιως μονο με τετοιες θα επαιζα (πρεπει να τις...παιξεις για να παθεις και εσυ πλακα)

 

(never spend more than a thousand euros on a guitar)

 

;D ;D ;D ;D

 

Βγάζει κάτι μπάσα αλλά πολύ... φτηνιάρικα βρε παιδί μου  :P ;D ;D ;D (5400 δολάρια). Ας ανεβάσει λίγο τις τιμές να κάνω μια θυσία που δεν βάζει κσύλα  ;D ;D ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε τόσες σελίδες περί ορθογραφίας και ούτε ένας επαέ δεν βρέθηκε να γράψει σωστά τη λέξη  .

ΞΣΥΛΑ είναι ,τι στο καλό ξσυλοπροσκηνυτές ανορθόγραφοι είστε δεν μπορώ να καταλάβω  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε τόσες σελίδες περί ορθογραφίας και ούτε ένας επαέ δεν βρέθηκε να γράψει σωστά τη λέξη  .

ΞΣΥΛΑ είναι ,τι στο καλό ξσυλοπροσκηνυτές ανορθόγραφοι είστε δεν μπορώ να καταλάβω  ;D ;D ;D

 

Επέτρεψε μου να επιμείνω στο ΚΣΥΛΑ  ;D  ;D  ;D

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχα,ρε παιδιά είχα δύο χρόνια να μπώ στο Φορουμ και πρώτο θέμα βλέπω κατι σχετικό με ξύλα κιθάρας ;D...Ακόμα δεν έχει λυθεί το μέγα ερώτημα;Πάντως από ό,τι βλέπω παραμένετε ενεργοί και μου αρέσει τρελά αυτο το Φορουμ.  :P

 

Πάντως περα απ' την πλάκα (δεν έχω διαβάσει όλες τις απαντήσεις,για μένα οσο πιο βαρύ τόσο πιο καλό (είμαι του πρίμου ντε).Φέντερ φτιάχνει ο τύπος,κάτι ξέρει...ΑΛΛΑ νομίζω πως οι διαφορές στον ήχο απο ξύλο σε ξύλο (πάντα ομως ξύλο καλό,προορισμένο για κιθάρα)είναι αμελητέες.Τώρα αυτό με τα σίδερα,ε ξέρω γω,περι ορέξεος,κολοκυθόπιτα.Η αίσθηση του ξύλου στην κιθάρα(που το φαντάζεσαι μέσα στη μπογιά :P) μου αρέσει πολύ,και γενικά το ξύλο (στις ήρεμες μορφές του,μη με περνάτε για Χρυσαυγίτη χαχα).

Blue Öyster Cult και Buck Dharma,

Yeah!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου