Προς το περιεχόμενο

Aγγελίες και περιγραφή


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπαρχει μια κατηγορια πωλητων-αγοραστων στις αγγελιες,με 2 απο τους οποιους ειχα επαφη τις τελευταιες μερες και ειναι κ οι μοναδικοι (ο ενας πιο πολυ),που ειχα κ τα σοβαροτερα προβληματα....ειναι η κατηγορια 'μεσηλικας+' ο οποιος αρχικα πουλωντας το εξης παραμυθι:'ειμαι 40 χρονια μουσικος-ηχοληπτης-παραγωγος,εχω συνεργαστει με ολη την ελλαδα,εχω κανει τις παραγωγες των deep purple στην Αγγλια το 80,των scorpions στο βερολινο' και προσπαθουν λεγοντας ενα σωρο τετοιες π@π@ριες και αφου σε θεωρουν ηλιθιο,να σου πουλησουν οποιαδηποτε αηδια για συλλεκτικο...και το χειροτερο ειναι οτι κοροιδευουν ατομα,τα οποια θα μπορουσαν να ειναι παιδια ή ακομα και εγγονια τους!

Σορρυ για την ανασταση του θεματος,αλλα επρεπε καπου να τα πω!!!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Λοιπον, επειδη ακριβως υπαρχουν επιτηδευμενοι απατεωνες, γιατι να μην υπαρχουν τα σχολια ωστε να προειδοποιειται ο αφελης-πιθανος-αγοραστης και να μην του περναει του "πωλητή". Σε περιπτωση παρεξηγησης απανταει ο πωλητής και λυνεται το ζητημα. Σε πολλες περιπτωσεις δε, εχει πλακα, ενω αποτελει και μεσο αναδρασης και ανταλλαγης πληροφοριών μεταξυ αγοραστικου κοινου και πωλητών, ενω αν λειπει καποια πληροφορια και απαντηθει σε ερωτηση στα σχολια, συμφερει και τον πωλητή, γιατι βελτιωνεται η αγγελια του.

 

Εν ολιγοις:

-γιατι καταργηθηκαν τα σχόλια στις αγγελιες;

-γιατι να μην τα επαναφερουν οι διαχειριστες; Δε μπορω να φανταστω κατι αρνητικο.

-γιατι δεν κανουμε μια ψηφοφορια στην τελικη  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει μια κατηγορια πωλητων-αγοραστων στις αγγελιες,με 2 απο τους οποιους ειχα επαφη τις τελευταιες μερες και ειναι κ οι μοναδικοι (ο ενας πιο πολυ),που ειχα κ τα σοβαροτερα προβληματα....ειναι η κατηγορια 'μεσηλικας+' ο οποιος αρχικα πουλωντας το εξης παραμυθι:'ειμαι 40 χρονια μουσικος-ηχοληπτης-παραγωγος,εχω συνεργαστει με ολη την ελλαδα,εχω κανει τις παραγωγες των deep purple στην Αγγλια το 80,των scorpions στο βερολινο' και προσπαθουν λεγοντας ενα σωρο τετοιες π@π@ριες και αφου σε θεωρουν ηλιθιο,να σου πουλησουν οποιαδηποτε αηδια για συλλεκτικο...και το χειροτερο ειναι οτι κοροιδευουν ατομα,τα οποια θα μπορουσαν να ειναι παιδια ή ακομα και εγγονια τους!

Σορρυ για την ανασταση του θεματος,αλλα επρεπε καπου να τα πω!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΧΑ σου έδειξε τις άπειρες φωτο και σένα και σου μιλαγε για 35,678 ώρες??? Είναι θεός  το άτομο  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για στειλε π.μ ποιον λες? :)

Ενας είναι ο ΘΕΟΣ...κάπου στη Νίκαια μένει αν θυμάμαι καλά...Φωτο με ολους έχει Lemmy, Deep Purplle κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας είναι ο ΘΕΟΣ...κάπου στη Νίκαια μένει αν θυμάμαι καλά...Φωτο με ολους έχει Lemmy, Deep Purplle κτλ

χαχαχαχα ναι ρε φιλε αυτον λεω....εχουμε ενα θεματακι να διευθετησουμε και θα γραψω περισσοτερα!

Οποιος παει εκει,ας διπλοτσεκαρει οτι παρει παντως....!Θα γραψω αναλυτικα κ με αποδειξεις σε λιγο καιρο!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Πάντως εγώ να πω ότι μία αγγελία έχω βάλει, για μία Lynx κάρτα (εσωτερική), που ο άνθρωπος δε μπορούσα να την μπαινοβγάζω και έτσι έβαλα μία κάρτα από google, σκεφτόμενος ότι "κάρτα είναι. Δε μπορεί να έχει πάθει κάτι" (και δεν είχε πάθει φυσικά).

 

Ο αγοραστής, και μόνος που πήρε τηλέφωνο, βρέθηκε την ίδια μέρα και τα πάντα πήγαν μια χαρά με την μεταφορά, την πληρωμή, κλπ...

 

______________________

 

Τώρα,

 

για κάτι πιο σημαντικό. Καθώς ήμουν στη τουαλέτα, είδα πως ένα απ'τα σκατά είχε πολύ παράξενο σχήμα, και θυμήθηκα μία ιστορία με τον Lennon. Με έναν μεταφυσικό αλλά απόλυτα τίμιο και αληθινό τρόπο, αυτό ΠΡΕΠΕΙ να είναι το σκατό του Lennon! To έχω φυλάξει σε ασφαλές σημείο, αλλά λόγω μετακόμισης πρέπει να το δώσω.

 

Οι τιμή ξεκινάει στις 70,000 SEK. Όποιος θέλει με βρίσκει στο 0999 123506

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...............!Θα γραψω αναλυτικα κ με αποδειξεις σε λιγο καιρο!

 

 

Για γραψε να μαθαινουμε τι γινεται στην αγορα.

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου