Προς το περιεχόμενο

Aγγελίες και περιγραφή


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Για γραψε να μαθαινουμε τι γινεται στην αγορα.

μολις ολοκληρωθει το θεμα μου με τον κυριο κ παρω τη σχετικη αδεια θα γραψω!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ρε παιδια βρισκομαι στις αγγελιες και καμια φορα οταν παω να ανοιξω καποια αγγελια,βγαινει αυτο το μηνυμα..Ξερετε τι ειναι?

 

 

http://smart.noiz.gr/listings.php?page=3&category=9

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@noe13: τα ιδια κ εγω.. :-/

 

ειναι καποιο προβλημα η θα πρεπει να κανουμε καποια εγκατασταση?

Το μνμ το εμφανιζει ειτε προσπαθω να μπω απο τον υπολογιστη ειτε απο το κινητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο πρόβλημα είναι στο server. Υποθέτω μόλις το δει ο yameth θα το φτιάξει. Δε νομίζω οτι μπορούμε να κάνουμε εμείς κάτι.

(Μια φορά θέλησα κι εγώ να βάλω μια αγγελία και πέσαμε στο ...Murphy  >:( )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας είναι ο ΘΕΟΣ...κάπου στη Νίκαια μένει αν θυμάμαι καλά...Φωτο με ολους έχει Lemmy, Deep Purplle κτλ

 

μεγάλος μπαγλαμάς ο συγκεκριμένος. Έμενα μου έλεγε ότι έκανε παράγωγες στους motorhead  και ήθελε να μου πουλήσει single coil "you've burned me" για antiquity. Μακριά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Εν ολιγοις:

-γιατι καταργηθηκαν τα σχόλια στις αγγελιες;

-γιατι να μην τα επαναφερουν οι διαχειριστες; Δε μπορω να φανταστω κατι αρνητικο...

 

Γιατι οι αγγελιες δεν ειναι δημοσιο θεμα για συζητηση, ηδη ειναι εκτος forum. Ειναι καθαρα προσωπικες και κανενας δεν αναγκαζει κανενα να αγορασει. Δεν δεχομαι οτι σχολιαζουμε στις αγγελιες για να μη πιαστει καποιος αλλος κοροιδο. Σχολια του στυλ "Φιλος καινουριο εχει τοσο" δεν μου εχουν λειψει καθολου. Δε καταλαβαινω γιατι αντι να σχολιαζει καποιος τις τιμες στις αγγελιες δε κανει ενα κλικ να το αγορασει και να του ερθει στη πορτα του απο εκει που εχει τοσο καινουριο.

 

Το να σταματησουν ασχετοι να προσβαλουν τον πωλητη στις αγγελιες ηταν σωστη επιλογη. Οχι πως τα ηλιθια ή αναρμοστα σχολια δεν ερχονται με email. Αλλα τουλαχιστον δεν ειναι δημοσια.

 

Εμενα αυτο που δεν μου αρεσει στις αγγελιες ειναι τα ανωριμα σχολια τυπου "για οσους ξερουν...η καλυτερη ever...δε τα φτιαχνουν οπως παλια" κλ. Προσωπικα ειμαι της σχολης just the facts, φωτογραφιες δικες μου και ο καθενας ας βγαλει το δικο του συμπερασμα. Επισης links απο το site του προιοντος για αναλυτικη και εγκυρη περιγραφη, ο thomann δεν ειναι κατασκευαστης και εχει πολλες ανακριβειες στις περιγραφες του. Οσο για τιμες, δεν εχει τις φθηνοτερες τιμες στα παντα. Οποιος θελει να βρει ποσο κοστιζει ενα προιον μπαινει σε μια μηχανη αναζητησης, οχι στον thomann.

 

Απο κει και περα, η ακροαση ειναι επιβεβλημενη οταν βρισκεσαι στην ιδια πολη. Μου εχει τυχει ανθρωπος που τον αναγκασα μιας και ειχε ερθει σπιτι μου τουλαχιστον να δει οτι δουλευε το μεγαφωνο. Το οτι ενα προιον δεν εχει σημαδια χρησης δε σημαινει οτι δουλευει αψογα και το σωστο ειναι να τσεκαρει τα παντα ο αγοραστης πριν την αγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά δεν έχω ένα παράπονο απο τις αγγελίες στο Νοιζ.Αντιθέτως πέρα απο ότι έχω κάνει συναλλαγές που ούτε στα πιο τρελά μου όνειρα δεν θα τα είχα καταφέρει , έχω γνωρίσει και υπέροχους ανθρώπους  :)

 

 

μεγάλος μπαγλαμάς ο συγκεκριμένος. Έμενα μου έλεγε ότι έκανε παράγωγες στους motorhead  και ήθελε να μου πουλήσει single coil "you've burned me" για antiquity. Μακριά....

Αν αναφέρεστε στον κύριο Δ****** θα  πρότεινα να δείξετε λίγο περισσότερο σεβασμό (πραγματικά το αξίζει και ως κιθαρίστας και ως παραγωγός) . Προσωπικά είχα αγοράσει κάτι απο αυτόν και ήταν παραπάνω απο άψογος

και η τιμή που μου έκανε πάρα πολύ καλή  ;)

οσο αφορά τη μεταπολιτική αξία των αγαθών , η αγορά είναι ελεύθερη  όπως και η κρίση των αγοραστών .Αν τα βρίσκει ο πωλητής με τον υποψήφιο αγοραστή , όλα καλά.

Αν ο πωλητής έχει καλή και λογική τιμή πουλάει ,αλλιώς η αγγελία κάνει απλά βόλτες ... ;D

 

Αυτά

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά δεν έχω ένα παράπονο απο τις αγγελίες στο Νοιζ.Αντιθέτως πέρα απο ότι έχω κάνει συναλλαγές που ούτε στα πιο τρελά μου όνειρα δεν θα τα είχα καταφέρει , έχω γνωρίσει και υπέροχους ανθρώπους  :)

  Αν αναφέρεστε στον κύριο Δ******** θα  πρότεινα να δείξετε λίγο περισσότερο σεβασμό (πραγματικά το αξίζει και ως κιθαρίστας και ως παραγωγός) . Προσωπικά είχα αγοράσει κάτι απο αυτόν και ήταν παραπάνω απο άψογος

και η τιμή που μου έκανε πάρα πολύ καλή  ;)

οσο αφορά τη μεταπολιτική αξία των αγαθών , η αγορά είναι ελεύθερη  όπως και η κρίση των αγοραστών .Αν τα βρίσκει ο πωλητής με τον υποψήφιο αγοραστή , όλα καλά.

Αν ο πωλητής έχει καλή και λογική τιμή πουλάει ,αλλιώς η αγγελία κάνει απλά βόλτες ... ;D

 

Αυτά

 

 

 

 

Αυτον εννοει,αυτον εννοω κ εγω και πιστεψε με στο τσακ κρατιεμαι κ δε γραφω σεντονια...του τα γραψα στις αγγελιες ομως!!!!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
Το site αναλαμβάνει την συλλογή, επεξεργασία και διανομή του περιεχομένου του, δεν εγγυάται όμως για την ορθότητα, την πληρότητα ή και την διαθεσιμότητα των περιεχομένων, σελίδων, υπηρεσιών, επιλογών αυτού (του site). Κατόπιν τούτων ο εκάστοτε χρήστης/επισκέπτης χρησιμοποιεί τις παρεχόμενες υπηρεσίες/πληροφορίες του site με δική του πρωτοβουλία, αναλαμβάνοντας ταυτόχρονα και την σχετική ευθύνη διασταύρωσης των εν λόγω πληροφοριών.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτον εννοει,αυτον εννοω κ εγω και πιστεψε με στο τσακ κρατιεμαι κ δε γραφω σεντονια...του τα γραψα στις αγγελιες ομως!!!!

 

Και καλα κανεις και δεν γραφεις φιλε noe13. :)

 

Καποιοι θελουν να κανουν το νοιζ κατιναδικο.Κριμα.

 

 

Πριν 2 χρονια εστειλα ενα μηχανημα στον Δ****** και απεδειχθη ελαττωματικο.

Το διαπιστωσα με δικο μου ατομο.

Ο ανθρωπος ουτε μου ζητησε λεφτα πισω ουτε τιποτα.Ηταν ΚΥΡΙΟΣ.

Απο τοτε εχω κανει μαζι του 3 συναλλαγες (τον αποζημιωσα για την ατυχη πρωτη συναλλαγη μας απο μονος βεβαια) και ηταν ΑΨΟΓΟΣ σαν αγοραστης κ πωλητης,ευγενης και συνεπης.

 

Αν καποιος εχει αποδειξεις για ατιμιες και απατεωνιες ειναι φτηνο να βγαινει κ να κραζει σα τη Κυρα Σουλα οσο και να τον καιει.Γιατι..σιγουρα δεν το κανει για να προστατεψει αλλους...

Με την υποψία ή επειδη καποιος που του αρεσει να μιλαει,να λεει,πειτε το οπως θελετε,

του ειπε δυο κουβεντες παραππανω.

 

Εχω το wah του Greg Howe απο εταιρεια που δεν υπαρχει πια,αυτο με το οποιο τζαμαρα  μαζι του για καμια ωρα.Μου το κανε δωρο.

Aν το βγαζα ως..συλλεκτικο στις αγγελιες..Θα αρχιζε το..κουτσομπολιο και η αμφισβητηση.

 

Μπορω να βγω για τον καθενα και να αφηνω υπονοουμενα.

Δεν αρεσουν ολοι σε ολους.

Οι συναλλαγες ειναι κατι που πρεπει ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.

 

Τα παραπανω για χαρη του Δημητρη που δεν τον εχω γνωρισει,απλα ειχα καλες συναλλαγες μαζι του.

Κι ας ακουσα πολλα.Δε με νοιαζει αυτο.Η ΟΥΣΙΑ με νοιαζει.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου