Προς το περιεχόμενο

Τα μπάσα μας και ο εξοπλισμός μας


lgbesios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Τα μόνα fender που παραδέχομαι είναι τα G&L ;)

 

Καλά να μην σου αρέσουν τα Fender, αλλά ούτε τα Musicman  ??? ::) ;D

 

Φωτιά θα πέσει βρε...  ;D 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 129
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Τα ΜΜ μ'αρέσουν γνκ αλλά δεν θα έπαιρνα για πρώτο μπάσο... Το frankenstein Ibanez μου τα πατάει κάτω με ευκολία!!! ;D

 

;D ;D ;D

Τώρα θα αρχίσω εγώ: Αχ αυτή η νεολαία που δεν μπορεί να καταλάβει ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγκρίνονται τα 5 κιλά του ΜΜ με τα 2-3 κιλά του Ibanez? Συγκρίνεται ο υπερβολικά άνετος λεπτός λαιμός του Ibanez με τη γκουμούτσα των MM? Τώρα πας κι εσύ να βγάλεις άκρη με κολλημένο άνθρωπο  :P

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχίστε άφοβα. Απλά θέλω να σας ενημερώσω ότι το Nickname lgbesios εδώ και λίγο καιρό τον καταχράται ο Σταϊκούρας.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχίστε άφοβα. Απλά θέλω να σας ενημερώσω ότι το Nickname lgbesios εδώ και λίγο καιρό τον καταχράται ο Σταϊκούρας.

Είναι ακόμα απασχολημένος με το επιτελείο του στο thread με τον κιθαριστικό εξοπλισμό και τρίβουν τα χέρια τους.  ;D

 

Άσχετο αλλά μιας και το είδα: Για να μην κατηγοράς τον Μάνο (γκρινιαρόγερε Νέστορα) και ο Guy Pratt στο JB του 64 (σε καταπληκτικό Burgundy Mist) που έχει σαν main axe, EMG του έχει επάνω.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγκρίνονται τα 5 κιλά του ΜΜ με τα 2-3 κιλά του Ibanez? Συγκρίνεται ο υπερβολικά άνετος λεπτός λαιμός του Ibanez με τη γκουμούτσα των MM? Τώρα πας κι εσύ να βγάλεις άκρη με κολλημένο άνθρωπο  :P

 

Στο χωριό μου λένε ''όποιος φοβάται στα καφενεία δεν μπαίνει" ;D ;D ;D

Αν και μετά το νυστέρι στην μέση αρχίζω να αναθεωρώ....

How low can u go?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

 

Άσχετο αλλά μιας και το είδα: Για να μην κατηγοράς τον Μάνο (γκρινιαρόγερε Νέστορα) και ο Guy Pratt στο JB του 64 (σε καταπληκτικό Burgundy Mist) που έχει σαν main axe, EMG του έχει επάνω.

 

Βέβαια έχει και εκείνο το γαμήλιο δωράκι που του έκανε ο Gilmour  ;)  8)

 

@Vac Μην τον ακούς τον προκατειλημμένο ibanezakia. Μια χαρά είναι τα Stingray, ούτε «τούβλα» στα κιλά, ούτε «κουπιά» τα μπράτσα  ;D 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια έχει και εκείνο το γαμήλιο δωράκι που του έκανε ο Gilmour  ;)  8)

 

@Vac Μην τον ακούς τον προκατειλημμένο ibanezakia. Μια χαρά είναι τα Stingray, ούτε «τούβλα» στα κιλά, ούτε «κουπιά» τα μπράτσα  ;D 

1ον κι εμένα αν μου έκανε ένα δώρο ο gilmour και ΣΚΟΥΠΟΞΥΛΟ να ήταν θα χαιρόμουν σαν παιδάκι τα χριστούγεννα

2ον Δεν είπα ότι είναι τούβλα και κουπιά... Είπα ότι για να τα κουμαντάρεις πρέπει να έχεις δουλέψει ή οικοδομή ή ναύτης  ::)

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γραφω κι εγω εκ μερους του κουμπαρου μου και φιλου - κωστα -.

 

μετα απο πολλα παλια μπασα "jazz" ενα trb , κατι thumb warwick και δε συμμαζευεται, και μετα απο εναν ενισχυτη απο καθε μαρκα, απο τα μικρα laney μεχρι το γνωστο "ψυγειο" της ampeq, κατασταλλαξε πριν απο 2 χρονια στα 4 παρακατω λινκ. δεν εχω φωτο του αλλα ειναι ΑΚΡΙΒΩΣ αυτα.

 

http://eden-electronics.com/products/amps/indiv/zoom_wt550.htm

 

http://eden-electronics.com/products/cabs/indiv/d115xlt.asp

 

http://eden-electronics.com/products/cabs/indiv/d210xlt.asp

 

and....

 

http://www.kensmithbasses.com/models/neckthru/blacktiger/bsr6tnv.html

 

και εκει τελειωσε το θεμα του ψαξιματος του...εκτος απο ενα "τεσσαρι" smith - burner που πηρε "ετσι για το σπιτι και τις προβες"

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου