Προς το περιεχόμενο

Σπύρος Χαρμάνης - Wound


SpyrosCh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε μας χέζεις ρε μανούλα μου πρωί πρωί;  ;D ;D

 

+1, και ας έχει πάει 10 π.μ.

(πιο ψύχραιμη κριτική, μέτά την ακρόαση του πραγματικού CD)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 49
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μέσω paypal στέλνοντας εδώ: spycharmanis [at] hotmail.com.

Νταν.

Please proceed to all necessary actions for the expedited shipping posting of goods.

 

Sincerely mine,

Audiokostas

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελείωσα την online ακρόαση πριν λίγο και παρότι δεν είμαι φαν του είδους, δεν μπορώ παρά να χειροκροτήσω για το ΑΨΟΓΟ αποτέλεσμα και να εκδηλώσω το θαυμασμό μου για την ποιότητα του επιτεύγματος σε όλα τα επίπεδα. Συνθέσεις, παιξίματα, φωνές, ενορχηστρώσεις, παραγωγή, όλα αντάξια στουντιακών κυκλοφοριών μεγάλων ονομάτων του χώρου. Χωρίς καμία υπερβολή.

 

Σπύρο μπράβο.

 

 

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος!

Τελείωσα την online ακρόαση πριν λίγο και παρότι δεν είμαι φαν του είδους, δεν μπορώ παρά να χειροκροτήσω για το ΑΨΟΓΟ αποτέλεσμα και να εκδηλώσω το θαυμασμό μου για την ποιότητα του επιτεύγματος σε όλα τα επίπεδα. Συνθέσεις, παιξίματα, φωνές, ενορχηστρώσεις, παραγωγή, όλα αντάξια στουντιακών κυκλοφοριών μεγάλων ονομάτων του χώρου. Χωρίς καμία υπερβολή.

 

Σπύρο μπράβο.

 

 

 

Μια από τα ίδια  :)

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:-[ Ευχαριστώ πολύ για τα κολακευτικά σας σχόλια! Περικλή δεν είμαι από Πάτρα απλά εκει σπούδασα...τώρα δεν ξέρω πως κόλλησε το tag!

 

Έγινε re-upload το 8ο κομμάτι διότι όπως επεσήμανε ο Μίλτος είχε κάποια audio-glitches. Ελπίζω να μην συνάντησε κανείς άλλος παρόμοιο πρόβλημα αλλού έτσι?

 

Αν κάποιος αγόρασε το digital album, ας το ξανακατεβάσει και του ζητώ συγνώμη!

 

Ευχαριστώ άπαντες και πάλι και χαίρομαι ιδιαίτερα αν σας άρεσε.

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:-[ Ευχαριστώ πολύ για τα κολακευτικά σας σχόλια! Περικλή δεν είμαι από Πάτρα απλά

 

Έγινε re-upload το 8ο κομμάτι διότι όπως επεσήμανε ο Μίλτος είχε κάποια audio-glitches. Ελπίζω να μην συνάντησε κανείς άλλος παρόμοιο πρόβλημα αλλού έτσι?

 

 

Άκουσα glitches αλλά νόμιζα ότι είναι θέμα της σύνδεσής μου και δεν έδωσα ιδιαίτερη σημασία. Νομίζω πάντως ότι είναι σε παραπάνω από ένα κομμάτια.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκουσα glitches αλλά νόμιζα ότι είναι θέμα της σύνδεσής μου και δεν έδωσα ιδιαίτερη σημασία. Νομίζω πάντως ότι είναι σε παραπάνω από ένα κομμάτια.

 

Το άκουσα όλο και δεν είχε αλλού...τι να πω. Anyways!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου