Προς το περιεχόμενο

Σπύρος Χαρμάνης - Wound


SpyrosCh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν μπορώ να το ακούσω ολόκληρο γιατί όποτε φτάνω στο You've met someone μένω εκεί. Κάτι τέτοιο παθαίνω με όλους τους καλούς δίσκους :)

 

Μπράβο ρε παιδί μου. Όχι μόνο που είναι άψογο (τεχνικά και συναισθηματικά), αλλά που είσαι συνεπέστατος με την τέχνη σου ενώ όλα τριγύρω γκρεμίζονται.

 

ΥΓ. "Ποιόν Charmanis ρε, το Σπύρο; Αυτόν τον ξέρω ρε μλκ" ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 49
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ειναι ισως κουραστικο να λεει κανεις τα ιδια αλλα τι αλλο μπορεις να πεις για τον Σπυρο?

Εξαιρετικος απο καθε αποψη και το cd ακουγεται ακομα πιο "γεματο"και με περισσοτερα χρωματα απ το προηγουμενο.

 

δεν μπορώ να το ακούσω ολόκληρο γιατί όποτε φτάνω στο You've met someone μένω εκεί.

Πραγματικα υπεροχο κομματι-και να ηταν το μονο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ ειλικρινά, blue απέριττος όπως πάντα.

Και vasmar ξέχασα να το ποστάρω πριν, το σχόλιό σου ήταν συγκινητικό, ευχαριστώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε, ασταδιάλα Χαρμάνη βραδιάτικα!!  ;D

 

Every time!!...EVERY TIME!!

 

Μπαίνω, ακούω και μετά??

Δεν πρέπει μετά ως είθισται, να μπώ και να γράψω κάτι?

Τί στο διάολο να γράψω?

 

"Εμμ, μπράβο πολύ ωραίο...(μπλά μπλά)....συγχαρητήρια?!?"

 

Δεν μου πάει να το κάνω.

Όχι, αυτό δεν είναι μια δουλειά για να μπείς απλά και να πεις...  "μπράβο πολύ ωραίο...μπλά μπλά....συγχαρητήρια.."

 

Σε διαολοστέλνω λοιπόν και τελειώνει η υπόθεση!  8) :D :D

 

Εν τω μεταξύ όση ώρα πληκτρολογώ ψάχνω με κλεφτές ματιές το δάπεδο..."κάπου εδώ ήταν το σαγόνι μου...ντάξει θα το βρώ αργότερα."

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα υπεροχο κομματι-και να ηταν το μονο?

 

όντως. Μόλις κατάφερα να φτάσω στο Hinder και τώρα ζορίζομαι με αυτό. Que sparagmos! Que talento!

 

Σε κανα μήνα πιστεύω θα έχω ακούσει όλο το δίσκο :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανεξάρτητα απ το αν αρέσει σε κάποιον το είδος της μουσικής σου οφείλει να παραδεχθεί ,ότι γνωρίζεις να δημιουργείς και να διαχειρίζεσαι μεγάλης διάρκειας συνθέσεις .

Επειδή εμένα μου αρέσει και ο ήχος σου ,απλά θα πω πως αποτελείς ένα σπάνιο δείγμα έλληνα μουσικού δημιουργού που αποδεικνύει πως με πολύ έμπνευση και πολύ κόπο,  ακόμα και μέσα απ το σπίτι μπορόύν να βγουν διαμάντια .

Συγχαρητήρια και στους συνεργάτες σου  ;)

 

Μη μπεις στο κόπο να ευχαριστήσεις ,δεν είναι ανάγκη για τον καθένα μας .Εμείς σε ευχαριστούμε για τα υπέροχα ακούσματα που μας πρόσφερες  :)

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου