Προς το περιεχόμενο

Ειναι φυσιολογικο να κρεμαω το μπάσο χαμηλοτερα;


Nikoubis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άγκυρα; ;D

Το (μεταχειρισμένο πάντα) καμάρι μου αλλά και ο πόνος μου. Είθε το μπράτσο του να γεμίζει σκλήθρες τον κλέφτη του.

Πανέμορφο με καρυδιά, ash σώμα και neck through, ποικιλία ηλεκτρικών αντάξια του Star Trek και φτιαγμένο να αντέξει πυρηνικό όλεθρο. Αλλά ασήκωτο (από την δική μου τότε οστεοφέρουσα εφηβική διάπλαση) που να το πάρει. Κάτι σαν το T-40 της Peavey.... :o

Και κρεμασμένο με φτηνοζώνη κιθάρας, παραλίγο να μείνω Κουασιμόδος.

 

Αυτά  θέλω  να  ακούω  ;D ;D ;D

Εσύ αυτά τα βλέπεις και στον καθρέφτη  ;) ;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Ήταν μην πάρετε δική σας κατηγορία, εσείς οι μπασίστες, όλοι τις ίδιες ανησυχίες έχετε...  8) :P ;D ;D

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=195070.0;topicseen

οπ το θεμά μου  :P έχουμε απο'τί φαίνεται τις ίδιες ανύσηχιες λίγο πολύ όλοι οι μπασίστες. Πάρολο που είμαι αρχάριος και επείδη ακόμα το ψάχνω, αυτό που έχω κατάλαβει είναι οτι πολλά πράγματα παίζουν ρόλο, α) ο σώματοτυπος β) το μπάσο γ) προτίμιση του μπάσιστα . Επομένως πλέον δεν πίστευω οτι υπάρχει σώστο και λάθος , αρκεί βέβαια να μην λύγιζουν πολύ οι κάρποι.Εμένα πρόσωπικα με βολεύει κάπου λίγο πάνω απο την μέση, όποτε είναι μάλλον είναι θέμα προτίμησης i guess  ;) όποτε μόνο με δοκίμες κάθε φόρα βρίσκεις το πιό άνετο παίξιμο,που μπόρει κάθε φορά να είναι και διαφορετική η θέση. Αρά ψάχνουμε ακομά  :P

I never think of the future - it comes soon enough

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου