Προς το περιεχόμενο

Bugera 6262(Head) vs Blackstar HT-5RH


BillTrantos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Βιll πρωτοχρονιά κατεβαίνω Αθήνα. Αν θες φέρνω τη πεταλιερα μου να τη δοκιμάσεις. Θα βγάλεις απο το μυαλό σου το θέμα "πεταλάκια-πεταλάκια-πεταλάκια-πεταλάκια-σκατουλάκια" και θα σου μείνουν και φράγκα. Μιλάω σαν φίλος...

 

Δεν είμαι κολλημένος,οπότε θα χαρώ πολύ αν μου υποδείξεις κάτι πιο συμφέρον!  ;D

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 143
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εσυ Αρη τον εχεις ακομα τον 5150?  νομιζω δεν εχει master volume... δεν ξερω εαν θα μου αρεσει αυτο...(ειδες αμα εισαι ασχετος και δεν εχεις εμπειρια τι παθαινεις χαχααχ)

 

θα προσπαθησω να τον ακουσω παντως.... (καταραμενη επαρχια, δεν εχει τιποτα εδω !!! :P)

 

 

*sÞea®head™³ '00

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ Αρη τον εχεις ακομα τον 5150?  νομιζω δεν εχει master volume... δεν ξερω εαν θα μου αρεσει αυτο...(ειδες αμα εισαι ασχετος και δεν εχεις εμπειρια τι παθαινεις χαχααχ)

 

θα προσπαθησω να τον ακουσω παντως.... (καταραμενη επαρχια, δεν εχει τιποτα εδω !!! :P)

 

 

 

Αν αποζητας το master volume για παιζεις χαμηλα , σου λεω οτι δεν χρειαζεται . Παιζει πολυ χαμηλα , σε οτι ενταση θες !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι κολλημένος,οπότε θα χαρώ πολύ αν μου υποδείξεις κάτι πιο συμφέρον!  ;D

Bill εγω εχω βρει την υγεια μου με την boss gt10 σε 4CM + midi.

 

πρεπει να ακουσεις τον συνδιασμο! ;D

 

Βέβαια εχω modαρει τον jvm για τα γουστα μου οποτε καλο θα ηταν να ερθεις εσυ σπιτι μου να ακουσεις (και αν θες φερνεις και κεφαλη να συγκρινεις)

www.facebook.com/BlackBodyRadiationAthens

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου