Προς το περιεχόμενο

NEW Gibson Les Paul Studio Nitrous


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 87
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

 

Ουτε για τις αποκριες δεν κανουν ;D ;D ;D

 

Για τις απόκριες κάνουν.

Τότε μπορείς να τις ντύσεις "κανονικές κιθάρες"  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειμαι κακος αλλα αν σε καποιον αρεσουν αυτες, επιβάλλεται να εχει neon  στο saxoralo του και neon στα "πιτσιλακια" για το νερο...την βαζεις και στο πισω καθισμα και εισα πρωτος...σαν εσωτερικη αεροτομή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε η πράσινη ειναι γαματη σας λέω . Σκεφτείτε την σε σκηνή απανω και να την θεριζεις στα ριφ . Φανταστείτε ο κόσμος από κάτω αλάλαγμος. Θα λένε πω ρε ο τύπος ήρθε κατευθείαν απο την λαχαναγορα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε η πράσινη ειναι γαματη σας λέω . Σκεφτείτε την σε σκηνή απανω και να την θεριζεις στα ριφ . Φανταστείτε ο κόσμος από κάτω αλάλαγμος. Θα λένε πω ρε ο τύπος ήρθε κατευθείαν απο την λαχαναγορα .

 

Ωρε εχεις να μαζεψεις λαχανο αμα βγεις με δαυτη....να τρως μεχρι να τελειωσει η κριση....θα στα πετανε με τα καφασια μαζι ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα τις βάλεις και μια κορδελίτσα και headstock σε σχήμα γλυφιτζουριού

 

http://www.delfinakia.gr/products/glyfitzoyri-r66105

 

θα δέσει καλά το γλυκό  ;D ;D ;D ;D ;D

 

Και κάτι ακόμα δεν έχω σχέση με την αγγελία(του γλυφιτζουριού) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωρε εχεις να μαζεψεις λαχανο αμα βγεις με δαυτη....να τρως μεχρι να τελειωσει η κριση....θα στα πετανε με τα καφασια μαζι ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

μια χαρά . Είδες η Gibson ? σου λέει δίνει 1300 αλλα μετά έχεις και όλα τα είδη μαναβικης στο σπίτι σου για κανένα μήνα. Ποιος άλλος προσφέρει τόσα πολλά ;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν αυτό που λέτε με τα λάχανα είναι πολύ καλή ιδέα....

Κατα τα άλλα για να μιλήσουμε κ λίγο σοβαρά, σίγουρα στην συγκεκριμένη εταιρία πλερώνεις πάντα λίγο παπατζίδικο το όνομα αλλα....για στάσου λίγο....

η http://www.thomann.de/gr/gibson_les_paul_studio_limited_wbcr.htm που έχει 650 ευρώ

σίγουρα δεν είναι η ίδια με την δικιά μου που δυστυχώς βλέπω ότι βγήκε απο τον κατάλογο του τόμαν για να τη ποστάρω εδώ, είναι η κλασική βυσινή με τα χρυσά τζιμπράκαλα (μαγνήτες γέφυρες κτλπ) αλλά νομίζω πριν κανα μήνα που υπήρχε ακόμη είχε περίπου 1300 ευρώ. Εγώ την είχα πάρει προ 10 ετίας 1600 μετρητά απο το Bon. Εχω παίξει με τα φτηνά της αγαπημένης μου εταιρίας και δεν είναι ασχημα αλλά συγνώμη δεν έχουν καμία σχέση με ένα όργανο των 1500ευρώ. Όπως και το δικό μου είναι πολύ πίσω σε σχέση με ένα standar. Αρα και αυτές που κοροϊδεύετε, πέραν του ότι σε κάποιους αρέσουν, ίσως αν δεν τις βάλουμε στα χεράκια μας για να τις δοκιμάσουμε να μην γνωρίζουμε αν είναι καλές ή όχι. Μπορεί να το βλέπετε σαν οτι είναι "φλωρικες" κτλπ, αλλά δεν νομίζω ότι αμα η κιθάρα δεν είναι μαυρή κατράμι με 8 κέρατα floyd rose, και emg-super-active-energy-mother fucker μαγνητες, δεν μπορεί να παίξει αναγκαστικά καλή μουσική, και μέταλ και ότι θες. Εγώ προσωπικά σαν γνήσιος "φλώρος" μεταλάς, θα διάλεγα ξαναλέω τη πορτοκαλί, αν μου καθόνταν καλά στο χέρι και στον ήχο. Και αν θέλετε ελάτε να μου πετάξετε πορτοκάλια... ;)

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου