Προς το περιεχόμενο

NEW Gibson Les Paul Studio Nitrous


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό που έκανες δεν είναι σωστό.Ανέβασες και ουσιαστικά δυσφημείς μιά ενεργή αγγελία στο forum κάποιου συνφορουμίτη σου,που προσπαθεί να πουλήσει και πιθανότατα τα έχει ανάγκη τα χρήματα αυτά.Το αν σου αρέσει ή όχι δεν έχει καμία μα καμία απολύτως σημασία.Κάτι μου λέει πως δεν θα σου άρεζε αυτό αν ήταν η δική σου αγγελία.  ;)

 

Θα συμφωνούσα μαζί σου αν είχα εκφέρει άποψη για την αγγελία..

Δεν έγραψα ούτε ότι δεν θα την πουλήσει,ούτε ότι την "χάλασε",ούτε τίποτα.

Ούτε θετικό,ούτε αρνητικό,παρά μόνο ότι είχε την ίδια ιδέα σε χρώμα για Les Paul πριν την Gibson.

 

Μάλιστα,με αφορμή τα μοντέλα της Gibson,έγραψα παραπάνω ότι αυτό που σε κάποιους φαντάζει φανταχτερό,μπορεί να αρέσει πολύ σε κάποιον άλλον.

 

Όπως και να έχει σίγουρα δεν postαρα την αγγελία για να την διαπομπεύσω.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 87
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εγώ πάντως επιμένω οτι αυτές οι κιθάρες δεν έπρεπε με τίποτα να βγούν στην αγορά με το όνομα Gibson.Δυσφυμίζουν την εταιρία και ρίχνουν το image της..

 

Αν το θέλαν τόσο πολύ ας τις βγάζανε ως epiphone limited κτλ με κάνα 600άρι ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβγαλε και κατι διαφορετικο επιτελους . Ε και τι εγινε που σε μερικους δεν αρεσει? τοσες αλλες εκδοσεις εχουν που τις αναμασουν τοσα χρονια . καιρος και για κατι φρεσκο .

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβγαλε και κατι διαφορετικο επιτελους . Ε και τι εγινε που σε μερικους δεν αρεσει? τοσες αλλες εκδοσεις εχουν που τις αναμασουν τοσα χρονια . καιρος και για κατι φρεσκο .

 

Οχι ρε συ . Αμα η λες πολ δεν ειναι κίτρινη sunburst δεν αξίζει . Εχουμε καταληξει το gold top να το λέμε εξαντρίκ σε λίγο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι όπως λέμε "βαρέθηκα τις κλασικές μακαρονάδες" - ας φάμε ταλιατέλες με ατλακόλ.

Ακριβώς όπως το έθεσε o αποπάνω

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι όπως λέμε "βαρέθηκα τις κλασικές μακαρονάδες" - ας φάμε ταλιατέλες με ατλακόλ.

 

αν ήσουν υπέυθυνος για τον σχεδιασμό της επόμενης studio , πως θα την σχεδίαζες δηλαδη ? δωσε μας ενα παράδειγμα

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλουν να κάνουν κάτι καινούριο ας προσλάβουν(αν δεν έχουν) σοβαρούς σχεδιαστές να βγάλουν νέα σχέδια.

Όχι να βάφουν κλόουν τη les paul για δήθες πρωτοπορία.Αυτό το πράσινο δεν τρώγεται με τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ήσουν υπέυθυνος για τον σχεδιασμό της επόμενης studio , πως θα την σχεδίαζες δηλαδη ? δωσε μας ενα παράδειγμα

Εγώ αν δεν είχα να προσφέρω κάτι νέο δε θα την έβγαζα καθόλου.

Το ερώτημα εδώ είναι, πέρα από αυτά τα χρώματα που σε άλλους αρέσουν σε άλλους όχι προσφέρουν κάτι πραγματικά νέο ή τα ίδια παντελάκι μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ήσουν υπέυθυνος για τον σχεδιασμό της επόμενης studio , πως θα την σχεδίαζες δηλαδη ? δωσε μας ενα παράδειγμα

 

Aν παντως ημουν εγω υπευθηνος θα την σχεδιαζα ετσι την νεα studio

 

http://www.thomann.de/gr/gibson_lpcstbk.htm

 

Αυτη ειναι πρωτοπορεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου