Προς το περιεχόμενο

NEW Gibson Les Paul Studio Nitrous


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ας μην ξεχνάμε πως τα φωσφορούχα νύχια ήταν της μόδας φέτος το καλοκαίρι : http://wwwi-beauty.blogspot.gr/2012/08/blog-post.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 87
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Νομίζω αν κόστιζαν 600-700 ευρό δεν θα γινόταν τέτοια φασαρία εδώ μέσα

 

Αυτο ειναι άλλο ζήτημα . Η τιμολογιακή πολιτική της γκιμπσον ειναι περίεργη . Πουλάει ακριβά . Αν κάτσεις και σκεφτείς όμως ότι όλος ο κόσμος παίζει με γκιμπσον απο όλους τους μουσικούς χώρους τότε πόσο λάθος ειναι ; Κι εγω τις θεωρώ πανάκριβες , εώς εκνευριστικα ακριβές όμως αφού όλοι έχουν μια γκιμπι σπίτι τους τότε καλά και κάνουν . Ας παίζαμε με τζακσον , να πληρώναμε λιγότερα και να είχαμε εφαμιλης αξίας όργανα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναμένω πλέον να δω αν θα την παρει κανείς..

Και να δούμε και κάνα βιντεάκι στο youtube..

Μπορεί τελικά να μην είναι τόσο χάλια όσο στις φωτογραφίες.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ειναι άλλο ζήτημα . Η τιμολογιακή πολιτική της γκιμπσον ειναι περίεργη . Πουλάει ακριβά . Αν κάτσεις και σκεφτείς όμως ότι όλος ο κόσμος παίζει με γκιμπσον απο όλους τους μουσικούς χώρους τότε πόσο λάθος ειναι ; Κι εγω τις θεωρώ πανάκριβες , εώς εκνευριστικα ακριβές όμως αφού όλοι έχουν μια γκιμπι σπίτι τους τότε καλά και κάνουν . Ας παίζαμε με τζακσον , να πληρώναμε λιγότερα και να είχαμε εφαμιλης αξίας όργανα .

 

Δεν ειναι σε ολο τα μοντελα το ιδιο ομως (οπως καλη ωρα στην απαραδεκτα ακριβη studio του θεματος).

Δηλαδη για παραδειγμα επειδη ολοι οι κυβερνητες-σταρ κλπ κυκλοφορουν με μερσεντες 500αρες και 600αρες, η μερσεντες δικαιολογειται να πουλαει το Α140  καμια εκατοστη χιλιαρικα?

Εγω το ξαναλεω,το θεωρω παρανοικο να δωσει καποιος τοσα λεφτα σημερα για μια studio (ακομη και αν υποθεσω στα τυφλα οτι ειναι η καλυτερη studio που εχει φτιαχτει ever),οταν βρισκει μεταχειρισμενες αριστες αληθινες gibson σε αυτα τα λεφτα,που κατα πασα πιθανοτητα δεν θα χασουν και ευρω απο την αξια αγορας τους τα επομενα χρονια,μαλλον το αντιθετο θα συμβει.,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης καθώς χάζευα κάτι καινούργιες squier τώρα απόρησα γιατί η γκίμπι δεν χρησιμοποιεί την έπιφον για να δοκιμάσει έστω τις κουλαμάρες τις στην αγορά

 

Μάλλον θα φταίει το χέντστοκ που ταιριάζει μόνο σε τύπου 335 (kat eme) ;D

broke another g-string

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να είμαστε δίκαιοι, τα περισσότερα μοντέλα studio 2012 είναι κάααπως

 

8) 8) 8) 8) 8) :o :o :o :o

 

media_bdbviewer_AR_280759.html?image=2

 

media_bdbviewer_AR_280764.html?image=2

 

media_bdbviewer_AR_280762.html?image=2

 

media_bdbviewer_AR_280766.html?image=2

 

media_bdbviewer_AR_280769.html?image=2

 

media_bdbviewer_AR_280760.html?image=2

 

media_bdbviewer_AR_294989.html?image=0

 

 

 

Εμενα ολα τα χρωματα που παρεθεσες μου αρεσουν παρα πολυ... πολυ καλυτερα απο τα περσινα.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου