Προς το περιεχόμενο

Καποιες αιρετικες αληθειες γυρω απο τη μουσικη!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

@ ALCHEMIST:Ναι' date='να μαζευτουμε να παμε στο base line για το jam... :lol:[/quote']

 

Καλέ βέβαια...Κλείστε ένα τετράωρο :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol:

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 498
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

@ ALCHEMIST:Ναι' date='να μαζευτουμε να παμε στο base line για το jam... :lol:[/quote']

 

Κάντε λίγη υπομονή. Σε κάνα 20ήμερο θα σκάσει πολύ grande προβάδικο στα πέριξ :wink:

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ ALCHEMIST:Ναι' date='να μαζευτουμε να παμε στο base line για το jam... :lol:[/quote']

 

Κάντε λίγη υπομονή. Σε κάνα 20ήμερο θα σκάσει πολύ grande προβάδικο στα πέριξ :wink:

 

Αναμένουμε λεπτομέρειες σε κανένα pm, κυρ-Silot!

 

Πες μου ότι θα ξανασκάσουν μύτη οι Χριστόπουλοι να καραφλιάσω!

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ ALCHEMIST:Ναι' date='να μαζευτουμε να παμε στο base line για το jam... :lol:[/quote']

Κάντε λίγη υπομονή. Σε κάνα 20ήμερο θα σκάσει πολύ grande προβάδικο στα πέριξ :wink:

ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ θελω κι εγω λεπτομερειες..Χριστοπουλοι rule ,man!

Περιμενω pm ...Α,ρε Rory..Που να σαι ?Σε σκεφτομαστε & σ αγαπαμε,γυρνα !

 

ps:silot ξερεις ε..στο π.μ. θελω full details...Ποιοι,που,ποτε :wink:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(off topic)

Δεν θά χει πλάκα πχ, το κάθε μέλος της μπάντας, άν γουστάρει να έχει στην πρόβα ακουστικά με το mix που προτιμάει, ή πχ ο ντράμερ να βαράει όσο θέλει γιατί θα είναι "μονωμένος" και άλλα τέτοια χαζά ?? :D

 

Θα τα πούμε τέλη Σεπτέμβρη 8) 8)

 

(off topic)

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μείνουμε on-topic...

 

1. Ο μόνος λόγος να βγάλει κανείς δίσκο σήμερα με ελληνικό label είναι αν αυτό το label είναι η Heaven. Τουλάχιστον ξέρεις ότι δεν θα ακυρωθούν οι συναυλίες σου!

 

2. Τα μεγαλύτερα συγκροτήματα δημιουργήθηκαν από παιδιά που έμεναν στην ίδια περιοχή και ανακάλυψαν την κοινή τους αγάπη για τη μουσική. :wink:

 

3. Δεν υπάρχει τίποτα ελεεινότερο από τη μουσική επένδυση στις θεατρικές επιθεωρήσεις. Πασιφανέστατη προχειρότητα και κακογουστιά, με άθλια ενορχήστρωση. Το μόνο που μπορεί να τη συναγωνιστεί είναι τα soundtracks των βιντεοταινιών της δεκαετίας του '80.

 

4. Οι πληκτράδες που έχουν πάνω από 4 κλαβιέ επί σκηνής (και πολλά λέω) είναι ψωνάρες. ¶λλοι κάνουν τα πάντα με ένα και όχι επειδή δεν έχουν λεφτά να πάρουν δεύτερο.

 

5. Αυτό που με κάνει να γουστάρω τη μουσική είναι ότι δεν μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου χωρίς αυτή.

 

6. Αυτό που με κάνει να σιχαίνομαι τη μουσική είναι ότι όλοι έχουν άποψη γι' αυτή κι ας έχουν ακούσει μόνο Κιάμο και Παπαρίζου.

 

7. Αυτό που με κάνει να γουστάρω το Noiz είναι ... ΕΣΕΙΣ!!! :wink:

 

Πω πω, τι γλύφτης είμαι ρε πούστη μου...

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(off topic)

Δεν θά χει πλάκα πχ' date=' το κάθε μέλος της μπάντας, άν γουστάρει να έχει στην πρόβα ακουστικά με το mix που προτιμάει, ή πχ ο ντράμερ να βαράει όσο θέλει γιατί θα είναι "μονωμένος" και άλλα τέτοια χαζά ?? :D

 

Θα τα πούμε τέλη Σεπτέμβρη 8) 8)

 

(off topic)[/quote']

 

Μμμ...βρωμάνε session-ίλα αυτά...είναι για...μαλωμένους :lol:

 

Όπως και νά'χει περιμένουμε νεότερα. Αν είσαι στο κόλπο και επιχειρηματικά, καλή επιτυχία. Η γειτονιά χρειάζεται ένα ΚΑΛΟ studio...

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να σκάσει μύτη πάλι ο Rory και ο Τζίμης!!! Να γουστάρουμε με τρέλα όμως!!!

 

Παιδιά μου, όποτε θέλετε, όπου θέλετε, όσο θέλετε... 8)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απίστευτα παιδιά !!!

Μάλλον απίθανο όμως :(

 

Ειδικά ο Τζίμης αποκλείεται, αν δεν κάνω λάθος την έχει κάνει για States. Ο Ρόρυ νομίζω παίζει σε επαρχιακά σκυλάδικα...

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου