Προς το περιεχόμενο

Ποιος στοκάρει mesa boogie??


if_it_is

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Επισης μπορεις να παραγγειλεις 3 φορες απο Τομαν και μεσα σε ενα 20μερο να τους στελνεις πισω....λυσεις υπαρχουν!!!

 

 

Υ.Γ ΣΙγα μη μας κανουν τη μουρη κρεας οι τοπικοι καταστηματαρχες!!! ;)

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εκτόπιση του έλληνα εμπόρου......από έξω δεν αγοράζεται; Ε πάρτε γουρούνι στο σακί τώρα :P

 

Τι να τους κανει τους ενισχυτές...demo για να παραγγείλουμε μετά απ'έξω; Καλά μας κάνουν...

 

Δεν νομίζω να υπάρχει ανθρωπος που αν ένα ελληνικό μαγαζί έχει υπεύθυνο after sale service και τιμή(όχι ίδια, δεν περιμένω θαύματα)αλλά ελαφρά μεγαλύτερη,

να προτιμήσει τελικά να τον παραγγείλει απ'έξω.

Οπότε για το "Καλά μας κάνουν" που έγραψες, εγώ θα πω "Καλά να πάθουν",όχι όλοι,αλλά σίγουρα όσοι έκαναν καφρίλες στο παρελθόν.

 

Α,και το έχω ξαναπεί στο παρελθόν γιατί το έχω κάνει ο ίδιος.

Όποιος θέλει να κάνει κάποια σοβαρή αγορά,

αν κλείσει νωρίς αεροπορικά μπορεί να πάει Γερμανία για ένα διήμερο

και να του μείνουν και λεφτά..

 

Όσο για το στοκάρισμα..

Έχω φίλο που δουλεύει σε γνωστή αλυσίδα πληροφορικής και μου λέει ότι ξεstockάρουν

με σκοπό να μην ξαναφέρουν κάποιους κωδικούς προϊόντων,

Π.χ.Αν υπήρχαν 7 μάρκες στις οθόνες με τα αντίστοιχα μοντέλα,τώρα θα υπάρχουν 2 μάρκες και μάλιστα με λιγότερα μοντέλα.

 

Η σημερινή έλλειψη στοκ στα πάντα,είναι μια μορφή άμυνας,ένα έλλειμα ρίσκου που δικαιολογείται εξαιτίας των συνθηκών.

Αλλά μιας και έχουμε αρχίσει να κάνουμε όλοι άμυνα και το χρήμα έχει πάψει να γυρνάει πάμε σε μια λογική όπου κάποια στιγμή τα γρανάζια θα σταματήσουν

και θα είμαστε σαν εκείνο το τηλεπαιχνίδι το survivor..

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ωρέ παιδιά!

 

Έχω φάει τον κόσμο (την Αττική) να παίρνω τηλέφωνα να δω ποιος στοκάρει boogie γιατί θέλω να συγκρίνω 2-3 ενισχυτές, μην πάρω γουρούνι στο σακί (όσο γουρούνι μπορεί να είναι ένας boogie!.. :P)

 

θα ήθελα να δοκιμάσω τους 2 express (5:25 και 5:50) και μεταξύ τους, και σε σύγκριση με τον lonestar classic που είναι ο ενισχυτής αναφορά για τα γούστα μου!

 

καγμάκης, guitar store και άλλα γνωστά μαγαζιά δεν στοκάρουν πλέον λόγω κρίσης.. που θα τους βρω και τους 3 για σύγκριση?? ??? ???

 

Ο Στόλλας (αντιπρόσωπος) στη Πάτρα δεν τούς έχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ OP

 

Δεν ξερω ποιος στοκαρει τι...παντος θυμαμε ο αρκο στη γλυφαδα ειχε boogie που και που...

 

εν το μεταξι ...δεν πιανεις κανα εισιτήριο για Lονδινο..εδω που ειμαστε για να βρεις οτι γουσταρεις?? ο θωμας ειναι λιγο μακρια απο καποιο αεροδρομιο...(ΑΝ ΘΥΜΑΜΕ ΚΑΛΑ)...ασε που η Γερμανια ειναι λιγο καπως... :)

 

άσχετο.. αλλά σχεδον ποτε δεν ειχα δει 3-4 boogie σε στοκ σε οποιδήποτε μαγαζι στην Αθήνα..οποτε αν πραγματικα θες μια σοβαρη απαντηση...πιασε αεροπλανο, γιατι μπορει τελικα να μην σου κανουν οι boogie...μπορει να θες κατι αλλο...παντος χτες που εκανα μια βολτα 3-4 ωρες στο Denmark street ειδα πραγματα που οχι απλα δεν υπαρχουν σε καταστηματα στην Ελλαδα..αλλα δεν υπαρχουν και πουθενα...ειδικα σε ενισχυτές και κιθαρες...απο Bullet strat..μεχρι Gold Top του 57'..

 

...και ολα τα καταστήματα το ενα διπλα στο αλλο...σε εναν δρομο οσο περιπου το εν τριτο τις Ερμου...

 

my 1p...

www.alexisgearstuff.com

www.youtube.com/alexisgearstuff

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E;

 

να ξεκαθαρισω οτι δεν ειμαι εμπορος ουτε τους δινω δικιο. αντιθετως φερουν αυτοι το μεγαλυτερο μερος της ευθυνης...απλα ηθελα να τονισω οτι αυτα τα πραγματα πανε αλυσιδα. Απο τη στιγμη που η ειδη  μικρη ελληνικη αγοραστικη δυναμη πλεον στρεφεται κατα ενα τεραστιο ποσοστο σε αγορες του εξωτερικου ειναι αναμενομενο οτι δεν ρισκαρει ενα μαγαζι να βαλει βιτρινα μηχανηματα χιλιαδων ευρω γνωριζοντας οτι θα τα φαει....

www.facebook.com/BlackBodyRadiationAthens

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Στολας μέχρι πρότεινως είχε όλους σχεδόν τους μπουγκι . Απο την άλλη η αγορά απο εξωτερικό με την λογική ότι θα πάρεις 5-6 και θα τους επιστρέφεται πρέπει να ξέρει ο επιδοξος αγοραστής ότι θα πρεπει να επιβαρύνει κάθε φορά τα έξοδα αποστολής πίσω . Προς Γερμανία αε πούμε . Τα οποία χονδρικα ειναι 150-200 ευρώ . Τα ελληνικά μαγαζιά με τον ένα η τον άλλο τροπο κατα περιόδους φέρνουν σχεδόν όλους τους μπουγκι . Θεωρώ ότι πρεπει να υπάρχει πολυ μεγάλη ανάγκη για να πάρεις ενίσχυτη απέξω . Αν σου χαλάσει ας πούμε και και θες να ενεργοποιησεις την εγγύηση , τότε θα πρεπει να αναλαβεις την αποστολη . Οπότε 200 ευρώ κτλ κτλ .

 

Δεν χρειάζεται εκδίκηση προς τους έλληνες καταστηματάρχες . Εξάλλου πλέον στις ίδιες τιμες μας τα δίνουν όλα . Ο μόνος λόγος ειναι να μην το βρίσκεις κάτι στην Ελλάδα . Αποψη μου .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου