Προς το περιεχόμενο

Μια καλή αρχή με Freeware (VST)...


Maxos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Elektrostudio - 10 δωρεάν απίστευτης ποιότητας VA!!!

 

KVR link: Αξίζει να διαβάσετε όλη την ιστορία στις 20 σελίδες

 

............

Ocet -> ????

.............

 

 

To Ocet "βασίστηκε" στο EKO ComputeRhythm.

Δείτε το εδώ:

και εδώ:

 

Πάντως γενικά είναι να απορείς γιατί αυτά τα τόσο καλά Plugins χαρίζονται και δεν πωλούνται ...

;)

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

για χαρα και απο μενα.μεσα απο ολα αυτα τα link τι θα εκανε να παιξει με ableton live 7???? μη βαρατε ειμαι καινουριος και εχω μινει πισω απο τεχνολογια!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες αργότερα...
  • 2 μήνες αργότερα...

γειά σας παίδες

 

αν ξέρει κάποιος κανένα free vst (και απο που να το κατεβάσω) με  choirs όπως πχ το symphony of voices της spectrasonic.

 

ευχαριστώ ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα αργότερα...

Καμιά ιδέα για κανά καλό vsti για τύμπανα σε freeware? Κατά προτίμηση απλό στην εκμάθηση μια και είμαι καινούριος στο σπορ και να προσομοιάζει σε παραδοσιακά τύμπανα ,όχι τπτ ηλεκτρονικά κλπ .

Χρησιμοποιώ pro tools le 8 + mbox 2 mini και κλαβιέ nocturn 25 σε pc με windows xp, αν αυτά παίζουν κάποιο ρόλο .

Τα προ τουλς παρέχουν 2 όργανα που παράγουν ντραμς το μπουμ που όμως παράγει ηλεκτρονικούς ήχους και το xpand με ζορίζει αφάνταστα  8)

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Yello Tools Independence Free (καπου εχει αναφερθει νωριτερα στο thread) εχει μερικους αξιοπρεπεστατους κατα τη γνωμη μου ηχους drums. Ριξτου μια ματια/αυτια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Yello Tools Independence Free (καπου εχει αναφερθει νωριτερα στο thread) εχει μερικους αξιοπρεπεστατους κατα τη γνωμη μου ηχους drums. Ριξτου μια ματια/αυτια.

και όχι μόνο drums...Thanx odis13  :) :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου