Προς το περιεχόμενο

vst μπουζουκι


korman709
Η απάντηση από τον John Tzinieris,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, killbill είπε

Θα στείλω mail καλύτερα ώστε να τους δώσω χρόνο να το ψάξουν για να μου απαντήσουν και θα επανέλθω εδώ! 

 

Αν δεν είσαι 100% σίγουρος ότι θα λειτουργήσει όπως ακριβώς θέλεις, δεν αγοράζεις τίποτα!

update: το Kontakt λειτουργεί και σαν stand-alone και σαν VST. Αυτό εννοούν..

Επεξεργασμένο από John Tzinieris
  • Like 1

 

🔇🔇🔇

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμεση απάντηση από το κατάστημα για το virtual bouzouki rebetiko instruments

 

"

Το Virtual Bouzouki  Rebetiko intruments είναι ουσιαστικά βιβλιοθήκη του Kontakt.
1) Παίζει και με free έκδοση και με τη full.

2) δεν είναι 32 ή 64 bit. Εξαρτάται από την έκδοση του Kontakt.

3) τρέχει όπου τρέχει και το Kontakt, φυσικά και τρέχει μέσα από το Cubase.

4) ακολουθεί την πολιτική της Native Instruments, όπου κανονικά εγκαθίσταται μόνο σε ένα υπολογιστή

και νομίζω ότι μπορεί να εγκατασταθεί άλλη μία φορά.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, killbill είπε

Άμεση απάντηση από το κατάστημα για το virtual bouzouki rebetiko instruments

 

"

Το Virtual Bouzouki  Rebetiko intruments είναι ουσιαστικά βιβλιοθήκη του Kontakt.
1) Παίζει και με free έκδοση και με τη full.

2) δεν είναι 32 ή 64 bit. Εξαρτάται από την έκδοση του Kontakt.

3) τρέχει όπου τρέχει και το Kontakt, φυσικά και τρέχει μέσα από το Cubase.

4) ακολουθεί την πολιτική της Native Instruments, όπου κανονικά εγκαθίσταται μόνο σε ένα υπολογιστή

και νομίζω ότι μπορεί να εγκατασταθεί άλλη μία φορά.

 

 

 

Ωραία.

Για να το αγοράσεις, όμως, πρέπει να σιγουρέψεις 100% ότι η έκδοση του Kontakt που έχεις ήδη ή που θα στηθεί για αυτό το λόγο λειτουργεί και με το Cubase που έχεις και με το Virtual Bouzouki.

Επίσης, ότι η έκδοση αυτή του Kontakt κάνει κανονικά authorize το Virtual Bouzouki.

Ακούγομαι λίγο υπερβολικός; ΟΧΙ!

 

 

 

🔇🔇🔇

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ σωστά τα λες!

Το Kontakt που έχω κατεβάσει (free εκδοση) συνεργάζεται με το cubase που έχω (έκδοση ΑΙ). Το έχω δοκιμάσει.

Τώρα αν θα συνεργάζεται το virtual bouzouki ένας τρόπος υπάρχει να το μάθω, να το αγοράσω! :)

 

Πάντως στα specs του προιόντος εδώ https://www.audiomidi.gr/computer-audio/music-software/vst-instruments/ethnic/virtual-bouzouki-rebetiko-instruments.html δεν αναφέρει πουθενά για KONTAKT ρε παιδιά. 

Επίσης αυτό το "λειτουργεί και αυτόνομα" τι στο καλό είναι?

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, killbill είπε

Πολύ σωστά τα λες!

Το Kontakt που έχω κατεβάσει (free εκδοση) συνεργάζεται με το cubase που έχω (έκδοση ΑΙ). Το έχω δοκιμάσει.

Τώρα αν θα συνεργάζεται το virtual bouzouki ένας τρόπος υπάρχει να το μάθω, να το αγοράσω! :)

 

Πάντως στα specs του προιόντος εδώ https://www.audiomidi.gr/computer-audio/music-software/vst-instruments/ethnic/virtual-bouzouki-rebetiko-instruments.html δεν αναφέρει πουθενά για KONTAKT ρε παιδιά. 

Επίσης αυτό το "λειτουργεί και αυτόνομα" τι στο καλό είναι?

 

 

Το Kontakt δεν παίζει αυτόνομα χωρίς VST host; Αυτό εννοούν..

Πριν αγοράσεις πάντως, συνεννοήσου καλά με το μαγαζί γιατί ακόμη και στη χαμηλή τιμή των 79€ που το έχουν δε λέει να μη δουλεύει..

ΥΓ: Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ο κατασκευαστής ενός πολύ εξειδικευμένου προϊόντος δε γράφει κάποιες σημαντικότατες τεχνικές λεπτομέρειες και μετά θέλει να πουλήσει..

 

🔇🔇🔇

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου