Προς το περιεχόμενο

Αποστολή δέματος στο εξωτερικό


kwstas79

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρόσφατα μου έδωσαν ένα παλιό υπολογιστή να δώ αν επισκευάζεται, αλλά τελικά δεν... Τέλος πάντων επειδή δεν ήθελα να τον πετάξω απλά, έβαλα μια αγγελία στο old-computers.com μήν τυχόν τον ήθελε κανείς να του τον στείλω, με την μόνη υποχρέωση να μου πληρώσει τα ταχυδρομικά! Εν τέλει μου απάντησε κάποιος από την Ιταλία ότι ενδιαφέρεται.

 

Η ερώτηση μου είναι η εξής: ποιός είναι ο καλύτερος/ασφαλέστερος τρόπος να γίνει το αλισβερίσι; Με τα ταχυδρομεία τι μπορεί να γίνει; Μπορώ να του τον στείλω και να πληρώσει ο παραλήπτης τα ταχυδρομικά; Αυτό θα με βόλευε καλύτερα...

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντικαταβολη μεταξυ των χωρων τηε ΕΟΚ δεν υπαρχει.

ο γρηγοροτερος τροπος ειναι με την υπηρεσια ταχυμεταφορων των ΕΛΤΑ (ems) ενας ακομα ασφαλης & φθηνοτερος τροπος ειναι με ΕΛΤΑ europarcel (νομιζω μεχρι 15 κιλα εχει φιξ τιμη 30 ευρω ) ρωτα στο ταχυδρομειο της περιοχης σου :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή ο δείκτης IQ μου είναι αντίστροφα ανάλογος με την θερμοκρασία του περιβάλοντος, μπορείς να μου το εξηγήσεις λίγο καλύτερα αυτό; Δηλαδή πρώτα θα του το στείλω και μετά αυτός θα μου στείλει τα φράγκα; Thanx man! 8)

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι βεβαια, το αντιστροφο οπως γινεται σε ολες τις συναλαγες :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι βεβαια' date=' το αντιστροφο οπως γινεται σε ολες τις συναλαγες :wink:[/quote']

 

Καλά, αν προσωπικά έμπαινα πρώτη φορά σε ένα site που δουλεύει με references βέβαια κι ο άλλος είχε 10000 κι εγώ κανένα, θα το'στελνα και πρώτος ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικα θα παει πανω απο 20 ε αναλογα με το σχημα και το βαρος...κοιταξε το www.elta.gr για λεπτομερειες...

 

btw τι μοντελο ειναι ?....

ead, Follow or Get out of the way !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου