Προς το περιεχόμενο

Αγορά αταστου μπάσου...


Godspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Στον Op αναφέρομαι...Έχω παίξει ένα άταστο της συγκεκριμένης με την delta metal ταστιέρα και απλά φύσαγε...Στα πολύ πολύ συν ότι ήταν απίστευτα ελαφρύ και με τέλεια εργονομία balance...

 

Ααααααα... εεεεεε, είπαμε πρώτος καφές (τώρα έφτιαξα τον δεύτερο)  :D

 

Εγώ πάλι θυμάμαι ένα του Χρίστου του Βογιατζή (οι...δεινόσαυροί του forum θα τον θυμούνται)  ;D που πρέπει να ήταν από τα πρώτα που είχαν έρθει Ελλάδα- τα έφερε για κάποια φεγγάρια το Λυρικό, τον καιρό εκείνο  ;D

 

Ωραίος παίκτης ο Χρίστος, αλλά και το Vigier του σκότωνε. Αρκετά ελαφρύ, ηχάρα, μπράτσο αλφάδι, ευκολόπαικτο.  Ακόμα το θυμάμαι το κουτσουράκι... 

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

Ωραίος παίκτης ο Χρίστος, αλλά και το Vigier του σκότωνε. Αρκετά ελαφρύ, ηχάρα, μπράτσο αλφάδι, ευκολόπαικτο.  Ακόμα το θυμάμαι το κουτσουράκι...   

 

 

Έτσι πάει...Τα καλά όργανα σου μένουν.Ακόμη θυμάμαι τις αντιδράσεις μου με το Antonis.Θυρίο πολύ βαρύ χοντροκομμένο όχι φοβερή δουλεία στα βερνίκια.Με το που το φόρεσα τα ξέχασα όλα..Απίστευτο balance απίστευτη ταστιέρα απίστευτη εργονομία φοβερή κατανομή του βάρους.Αυτά είναι τα ρίσκα του μάστορα...Δεν μπορείς ποτέ να τα έχεις όλα,Αν και με κάτι τροποποιήσεις που του έχω κάνει πλέον νομίζω ότι τα έχω όλα ;) Μέτα τα Χριστούγεννα θα του κάνω μια παρουσίαση  ;D

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Ελπίζω να μην κάνω Necropost, ορίστε και το παιδί.  Μόλις βγήκε:

 

 

381678_449822525075545_1516132673_n.jpg

 

 

Και πάλι σας ευχαριστώ για την πολύτιμη βοήθειά σας! Much love!

Always remember you're unique, just like everyone else...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα ρε Godspeed,

Με γεια την οργανάρα  :D  :D

 

Νιώθω τους δαίμονες να το κυκλωνουν  ;D ;D ...άντε και καλό headbang!  8)

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλορίζικο,καλά παιξίματα και όταν το χορτάσεις, κάνε και ένα review να μάθουμε και εμείς πως παίζει..(όχι οτι έχουμε αμφιβολίες για τη ποιότητα του-απλά να ξέρουμε..)

Υ.Γ...

Και τα clip καλοδεχούμενα είναι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου