Προς το περιεχόμενο

γινεται να βαψω τα επιχρωμιωμενα μεταλλικα σημεια της


sakis29

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια η ερωτηση τα λεει ολα, θελω να βαψω χρυσα τα μεταλλικα σημεια (κουρδιστηρια κλπ) της κιθαρας. εχετε ιδεα πως γινεται αυτο?

δημητρης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια η ερωτηση τα λεει ολα, θελω να βαψω χρυσα τα μεταλλικα σημεια (κουρδιστηρια κλπ) της κιθαρας. εχετε ιδεα πως γινεται αυτο?

δημητρης

Εύκολα...με σπρέυ...το ίδιο εύκολα εάν το κάνεις θα τα καταστρέψεις. Αυτά λεβέντη μου ΔΕΝ βάφονται...εάν θέλεις χρυσά, τα αγοράζεις.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ριξει και ενα βερνικακι απο πανω λες να κρατησει? δεν το εχω κανει, εσυ το εχεις επιχειρισει?

Εσύ...που είσαι και σοβαρός άνθρωπος...θα έριχνες μπογιά στα κλειδιά?...Και μετά από 1-2 μέρες, πώς θα τα γύρναγες? :D :D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D ;D

Οι πληκτράδες...μπορούν να μην ανακατεύονται σε τεχνικά κιθαριστικά θέματα?...Άντε μπράβο! :D :D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Οι πληκτράδες...μπορούν να μην ανακατεύονται σε τεχνικά κιθαριστικά θέματα?...Άντε μπράβο!

 

...ο μανωλης εχει δικιο ;D

Κύριε - κύριε.... είδατε; είπε ότι έχω δίκιο  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κύριε - κύριε.... είδατε; είπε ότι έχω δίκιο  ::)

Ρε παλιάνθρωποι, και οι 2...σας έχει κάνει τίποτα το παλικάρι για να καταστρέψει τη κιθάρα του? ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου