Προς το περιεχόμενο

κατασκευη 7χορδης Super Strat


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Συγγνώμη αλλά καταστρέψατε το σπίτι σας αυτή τη στιγμή! Ξέρετε πόσο κοστίζει η αλλαγή παρκέ; Ολόκληρη τρύπα στο πατωμα κάνατε για να το κολλήσετε στην πλάτη της κιθάρας. Τς τς τς. :P :P :P :P :P

In a world of magnets and miracles

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα εχω ξαναπει, η κιθαρα πλεον ειναι σε αλλο επιπεδο. οσο για το παρκε δεν το ειχα προσεξει, γιαννη ξερεις ποσες κιθαρες μπορεις να φτιαξεις? αν θες σε βοηθαω στο ξηλωμα  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@krknow Απο oregonwildwood αλλα οχι γι'αυτη την κατασκευη, για μια τυπου Les Paul που εκανα!

 

@noe13 Το βαψιμο/λουστραρισμα μονος μου το εκανα αλλα με παιδεψε πολυ. Χρειαστηκε να τα "ξηλωσω" 3 φορες και να ξεκινησω απ' την αρχη, απο ενα συνδυασμο δικης μου βλακειας και κακης κριτικης που δεχτηκα απ'τη γυναικα  :-X ;D

 

@argytar Εχοντας δει τις δικες σου υπεροχες κατασκευες, με τιμαει ιδιαιτερα το σχολιο σου!  :)

 

@alexmei Μη μου βαζεις ιδεες, για τιποτε δεν το χω να το ξηλωσω  ;D

 

@E.G. Ηλια παρε αλυσσοπριονο και ελα να το "γιορτασουμε". Κατι ακουσα οτι ψηνεις και καλα παϊδακια  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο Γιάννη εκπληκτική κατασκευή φαίνεται , φαντάζομαι και το ίδιο θα ακούγεται επίσης ανέβηκε ο πήχυς σε δυσθεόρατα ύψη, αυτό το ανθρακί μου αρέσει πολύ πολλα like :D

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:o :o :o :o

Λένε ότι σε κάποιους ανθρώπους πιάνει το χέρι τους, το 'χουν βρε παιδί μου και φτιάχνουν ωραία πράγματα. Αλλα μερικοί άλλοι, τι να πω, φαινεται να έχουν το άγγιγμα του Μίδα.

 

Φίλε immortalx, μετά από αυτές τις φωτό/ονειρώξεις νομίζω ότι μπορούμε να πούμε με βεβαιότητα ότι είσαι ένας μικρός θεούλης  :)

 

Αυτό είναι ένα σωστό heavy metal εργαλείο.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γιατι η μερα ξημερωσει το βραδυ και οχι μην μου πεις τα χορτα να τα αλευρωσω θα γινει η δουλεια σου

 

Σορρυ απλως εχω χασει τα λογια μου

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου