Προς το περιεχόμενο

Τί Θα Θέλατε Να Ξέρετε Να Κάνετε;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισης θα ηθελα να ξερω που μενουν οι HIM για να τους καψω ζοντανους γιατι με εχουν πριξει οι κοπελιες (αυτες που εχουν και γκομενο) με το Vile Vallo(τωρα που εγραψα το οναμα του θα πρεπει να παω να πλινω το πληκτορογιο με αγιασμο)

τύχη ευνοεί τους τολμηρούς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 83
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Επισης θα ηθελα να ξερω που μενουν οι HIM για να τους καψω ζοντανους γιατι με εχουν πριξει οι κοπελιες (αυτες που εχουν και γκομενο) με το Vile Vallo(τωρα που εγραψα το οναμα του θα πρεπει να παω να πλινω το πληκτορογιο με αγιασμο)

 

Δεν θα πρεπε να το εκμεταλλευτείς αυτό; :?:

 

-Κοίτα κοπελιά τι ωραία που παίζω στην κιθάρα το Right here in my arms! (δεν έχει σημασί που το τραγούδι είναι 3 συγχορδίες)

-Αχ, είσαι ο ήρωάς μου!

 

(μπαίνει ο Αντουάν και καταγράφει τις υπόλοιπες σκηνές :D :D )

 

:twisted: 8)

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Θα ήθελα πάρα ,μα πάρα πολύ να ξέρω να παίζω κιθάρα...Τέλεια όμως, όχι μέτρια πράγματα :P. Να μπορώ να βγάζω το "Hazy shade of winter", (Bangles)κι άλλα πολλά...Και βέβαια, να φτιάχνω δικά μου τραγουδάκια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μπορώ να πετάξω αεροπλάνο. Να ξέρω ιππασία. Να ξέρω από μηχανικά και να μπορώ να φτιάχνω/ επισκευάζω το οτιδήποτε. Να μπορώ να φτιάξω όργανα (ακουστικά και ηλεκτρικά) Εννοείται να έχω το χώρο για όλα αυτά που λέω, όπως κ να έχω, το jet μου, το άλογο μου κτλ κτλ

Όχι τίποτα ιδιαίτερο δηλαδή!

 

(Ναι να παίζω τέλεια μπάσο, αλήθεια είναι όχι δεν θα ήθελα, μ αρέσει η διαδικασία να μαθαίνω κ να βλέπω την πρόοδο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μπορώ να πετάξω αεροπλάνο. Να ξέρω ιππασία.

 

Το δευτερο νικαει ανετα. Αντε και εμαθες να πετας το αεροπλανο (ιδιωτικο jet πιστευω να εννοεις), που θα πας και τι θα δεις? Κυριως το δευτερο, πιστευω πρεπει να υπαρχουν κανονες για το υψος πτησης, οποτε απλα θα βλεπεις αμυδρα τι υπαρχει κατω. Δηλαδη εκτος του εμφανους προτερηματος για την ταχυτητα μετακινησεως, δεν βλεπω γιατι θα ειναι τοσο συναρπαστικο, σχεδον σαν να εισαι επιβατης θα ειναι.

 

Ιππασια θελω και 'γω να μαθω. Το να κατευθυνεις το αλογο και ειδικα η δυναμη του αλογου που σου μεταφερεται και σε εσενα ειναι πολυ ξεχωριστη αισθηση.

 

Αλλα πραγματα θα ηταν να ηξερα πως να παλευω στη λασπη χωρις να γλιστραω, να λυγιζω κουταλια κοιταζοντας τα, να περναω απαρατηρητος οποτε φοραω γυαλια ηλιου και να ξεχωριζω το νερο και τη ρετσινα πριν τα πιω.

 

Επισης να ημουν ο κοκκινος power ranger, ο αορατος εραστης που μυριζει καραμελα βουτυρου, ο γιος του Μητσοτακη, ο τιτανομεγιστος, ο και 'γω δεν ξερω τι, ο τρισμεγιστος, ο σουπερ-ουαου, ο μιστερ Roger Federer (χωρις την Μιρκα), o Ρασπουτιν, ο Τσεβι Τσεις στις διακοπες μου και ο Tony Montana στις μπιζνες μου με το τελος του βουδα.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δευτερο νικαει ανετα. Αντε και εμαθες να πετας το αεροπλανο (ιδιωτικο jet πιστευω να εννοεις), που θα πας και τι θα δεις? Κυριως το δευτερο, πιστευω πρεπει να υπαρχουν κανονες για το υψος πτησης, οποτε απλα θα βλεπεις αμυδρα τι υπαρχει κατω. Δηλαδη εκτος του εμφανους προτερηματος για την ταχυτητα μετακινησεως, δεν βλεπω γιατι θα ειναι τοσο συναρπαστικο, σχεδον σαν να εισαι επιβατης θα ειναι.

 

Μ αρέσουν τα κουμπάκια... ξέρω γω; Απλά έχει ενδιαφέρον.

Ξέχασα να πω πως θα ήθελα να πάω κ στο φεγγάρι ή έστω απλά στο διάστημα και στην Αυστραλία, για να μείνω μόνιμα κάποτε. (Ελπίζω να μη σχολιάσει κανείς πόσο πιο εύκολο είναι το 2ο από το 1ο)

 

Αλλα πραγματα θα ηταν να ηξερα πως να παλευω στη λασπη χωρις να γλιστραω

 

 

Practice Practice Practice... κ πάρε κ κανένα βίντεο να γελάμε με κάτι  :o :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρία πράγματα θα κάνουν πάντοτε οι άνθρωποι θα πεινάνε, θα αρρωσταίνουν και θα πεθαίνουν. Απο το να γίνει κάποιος γιατρός ή νεκροθάφτης, προτιμότερο είναι να ασπαστεί την μαγειρική τέχνη.

 

Ξεχασες κατι.

την αναγκη για στεγη,

γινε μεσιτης

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μπω στην φιλαρμονική της βιέννης ως σολίστας με 100% wilo custom όργανα όλα selmer αλλα και να μπορώ να παίζω ότι μου γουστάρει στα πλήκτρα(κοrg oasys , roland phantom καί οτι άλλο τρελό πράμα γουστάρεις) στη souper μελετημένη stoudiara μου στην οποία θα πετάγομαι με το ελικόπτερό μου. ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ.

Trance-former

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου