Προς το περιεχόμενο

Αναγεννηση ενος rhodes mark i stage 73 -1979


THEOD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστω ολους σας για τα καλα λογια .Ενας ομως αξιζει πιο πολλα ευχαριστω !!Ειναι ο Λουκας

Α)Γιατι με στηριξε οταν επρεπε Β)γιατι ειναι αρχοντας & Γ)μου αρεσει και σαν παικτης  ;D ;D ;D.

Δεν ξεχνω και δυο πολυ καλα παιδια του Νoiz α) ΧΑΡΗΣ the ''drummer '' & β) Waterfall -K για το ωραιο μονταζ στην ΦΩΤΟ με τα τυμπανα (μεγαλε μ'εφτιαξες ... 8) 8))Ετοιμασου για χαβαλε στην πολη σου λιαν συντομως!! ;D ;D

Επισης ο Θοδωρης (που μου αρεσει σαν παικτης  ;D ;D) (που να τον ακουσετε στην κιθαρα !!! 8) 8)) γιατι εκανε κατι πολυ δυσκολο γι'αυτον με καλεσε στην Κρητη (που επισης μου αρεσει) και περασαμε ενα Σαββατοκυριακο με πολλη jazz ,γελιο και παρα μα παρα πολυ δουλεια+οτι το χερακι του πιανει και βοηθησε τα μεγιστα . 8) 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Περικλή κατ'αρχήν σε ευχαριστώ.

Κοκκινίζω εξ ' αποστάσεως ! Αν και το παρόν forum δεν είναι για ανάληση χαρακτήρων ας μου επιτρέψετε να πω αυτό που μου έλεγε κάποιος κάποτε: " Οι συμπεριφορές γεννούν (όμοιες)συμπεριφορές".

Εάν ο Peri δεν ήταν ΑΤΟΜΟ δεν θα ήταν τόσο αγαπητός και εδώ άλλά και εκτός forum.

Και κατόπιν φυσικά και μάστορας .Πρώτα όμως ΑΤΟΜΟ.

Όσο για μένα , ανακαλύπτοντας κάθε μέρα πόσο απέραντο και συναρπαστικό είναι το σύμπαν της μουσικής νίωθω να συρικνώνομαι μουσικά αλλά εύχομαι να παραμείνω μέσα σε αυτό  προσπαθώντας να ανακαλύπτω ότι μπορώ.

Πάντως ούτε καλός παίκτης είμαι ούτε φτασμένος ηθικά .

Εξάλλου το forum αυτό αλλά και "εκεί έξω" υπάρχουν θαυμάσιοι μουσικοί αλλά και χαρακτήρες .

Ευχαριστώ πάντως .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτος εισαι!!Κουκλα εγινε Θοδωρη .Το πανω μερος προσφερεται για οτι χρωμα θελεις και με την αντιθεση που κανει με το μαυρο κατω μερος αναδεικνυεται.Παρα πολυ ωραιο χρωμα .!!!! :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτος εισαι!!Κουκλα εγινε Θοδωρη .Το πανω μερος προσφερεται για οτι χρωμα θελεις και με την αντιθεση που κανει με το μαυρο κατω μερος αναδεικνυεται.Παρα πολυ ωραιο χρωμα .!!!! :D :D

 

είναι χρώμα απο δειγματολόγιο Mazda ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου