Προς το περιεχόμενο

περι guitar fetish


ibanezas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα σκεφτομαι να αγορασω καποια πραγματακια απο το εν λογω (μαγαζι)οχι τιποτα τρελα κατι γεφυρουλες κατι ηλεκτρονικα κτλ.θα θ΄λα να μαθω αν η ποιοτητα γενικα ειναι καλη και πως μπορω να ψωνισω με μια αττικα γκιφτ καρντ γιατι μαλλον θα ειναι η πρωτη ονλαιν αγορα μου!τα μεταφορικα και πως θα ερθει το συντομοτερο!ευχαριστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 126
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

γειά !!! αν κάνεις μία μικρή αναζήτηση , όλες οι απορίες σου θα λυθούν !!!

το θέμα έχει ξανασυζυτηθεί , θα είναι κουραστικό να επαναλάβουμε όλοι τα ίδια -καταλαβαίνεις- .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός από τους μαγνήτες GFS όλα τα υπόλοιπα δεν είναι και άριστης ποιότητας αλλά για το value for money τους σκίζουν!

 

Mεταφορικά αν παραγγείλεις κάτι κάτω από 2 κιλά θα σου το στείλει με air mail και θα έρθει σε 4-5 μέρες.

 

Αν σκοπεύεις να αγοράσεις κάτι που ξεπερνάει σε αξία τα 100 ευρώ φρόντισε να του ζητήσεις να σου κάνει declare το πακέτο σε χαμηλή αξία για να αποφύγεις τα τελωνεία. Το κάνει χωρίς κανένα πρόβλημα.

 

Τώρα για να πληρώσεις χρησημοποιείς την κάρτα κανονικά σαν πιστωτική κάρτα ή ακόμη καλύτερα αν έχεις λογαριασμό Paypal πληρώνεις με paypal...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια!απλα δεν εβλεπα πουθενα τη χρηση πιστωτικης μονο το πειπαλ!δε θελω να ειναι τρελα σε ποιοτιτα value for money θελω για κατι που φτιαχνω!και θα τσιμπησω και εναν gfs να δουμε!τσαμπα ειναι!πιο να διαλεξω για παραδοση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ χρησιμοποιώ την Attica Gift Card και δεν έχω κανένα πρόβλημα με τις online αγορές.

Όμως θα σου πρότεινα να φτιάξεις καλού κακού ένα λογαριασμό στην paypal για να είσαι καλυμμένος 100% ;)

 

Αφού φτιάξεις λογαριασμό στο paypal θα πρέπει μετά να γίνεις verified user για να μπορείς να κάνεις αγορές πάνω από 100¤ (ή 100$ δε θυμάμαι ακριβώς)...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μεταξύ άλλων πραγματικά χρήσιμων πραγμάτων περιμένω και αυτούς

 

http://store.guitarfetish.com/chpafhumapab.html

 

που παρήγγειλα για πλάκα. Αλλά προφανώς θα αργήσω πολύ να διαπιστώσω τί ψάρια πιάνουν...(Δεν υπάρχει κάτι under construction...) :roll:

eftaxordh karfi se pentium 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις τι τιμές είναι αυτές?

:? Τα χαρίζει ο άνθρωπος?

Χορδές με 40 δολ. τα 20 σετ?

3 μαγνήτες για στρατ 15 δολ?

Είναι τόσο χάλια η ποιότητα ή εμείς έχουμε αλλοτριωθεί από τις εξωφρενικές τιμές που μας σερβίρουν κάθε τόσο και μου φαίνονται αυτά δωρεάν :?:

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε έναν κόπο να διαβάσεις προσεκτικά αυτό το thread:

 

http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4860

 

Θα δεις ότι, αν μη τι άλλο, ο Jay έχει σωστή λογική για αυτό που κάνει. Και, πιθανώς, τον ίδιο προμηθευτή με πολλούς "επώνυμους"...

eftaxordh karfi se pentium 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.... έχουμε αλλοτριωθεί από τις εξωφρενικές τιμές που μας σερβίρουν κάθε τόσο και μου φαίνονται αυτά δωρεάν :?:

 

Δηλαδή δίκιο έχω!!!

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και το έφερε η κουβέντα για τον Jay, δείτε λίγο το post του στο Harmony Central με τίτλο:

 

Defending Our Honor

 

:D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου