Προς το περιεχόμενο

περι guitar fetish


ibanezas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1) Με χρεωστική ψωνίζουμε ένα κάρο κόσμος. No Problem...

2)Κάνεις μετατροπή σε ευρώ το σύνολο της παραγγελίας σου που αναγράφεται σε δολλάρια. Αλλά τί σε μπερδεύει εδώ; Δεν θα σε κλέψουν...

3)Δεν ξέρω κάτι σίγουρο για το αφορολόγητο και μην κακομελετάς να χαρείς :P

4)Νομίζω πως ο flea είχε αναφέρει κάτι σχετικό. Σε κάθε περίπτωση' date=' ένα mail θα στον Jay θα στο ξεκαθαρίσει αυτό.

 

Ειδικά αν τον ρωτήσεις ευθέως και επιγραμματικά σε λίγες γραμμές θα το εκτιμήσει φαντάζομαι-οι απαντήσεις του είναι πάντα λες και δεν προλαβαίνει ούτε βήξει, που δεν μου ακούγεται παράλογο... :wink:[/quote']

 

1) Ε, αυτό εννούσα κι εγώ (Επειδή πιστωτική δεν έχω). ¶ρα δέχεται χρεωστική (γιατί δεν τη δέχονται παντού).

2) Οχι οτι θα με κλέψουν αλλά εννοώ ότι αν είναι έτσι όπως τα είπα, συμφέρει να ψωνίζεις σε δολλάρια (Παλαιότερα είχαμε συνηθίσει το 1 δολ=1 ευρώ και ότι βλέπαμε σε δολλάρια πιστεύαμε ότι είχε ίδιο κόστος και σε ευρώ)

3) Ναι, μακριά σου/μας (φτου φτου) .Γι αυτό όμως παρέθεσα το link.

4) Εσύ τι έκανες? Το ποσό της παραγγελία σου ξεπερνούσε τα 50 ευρώ?

Του ζήτησες να δηλώσει λιγότερο? Αν όχι πάμε στην περίπτωση του 3 (φτου φτου και πάλι). :wink: :lol:

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 126
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ είχα παραγγείλει τον Ιούλιο ένα πακέτο με τον crunchy paf και άλλα parts. Πλήρωσα 47 ευρώ με paypal που κάνει αυτόματα τη μετατροπή σε $. Τα μεταφορικά ήταν γύρω στα 18 $ με air mail και ήταν στην πόρτα μου σε 10 μέρες, όλα μια χαρά! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παρήγγειλα χθές τους 1960's repros pickups από GFS για την κιθάρα που έχω στα σκαριά...

 

Για να δούμε τι θα δούμε... :roll: :wink:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

blackstrat_06.jpg

 

Μέχρι κι ο Juanes (που θέλει να συνουσιαστεί με νέγρα...:lol:) με τέτοια παίζει

 

 

juanes%20027.jpg

 

και δεν θα έχω ΕΓΩ???

 

:lol: :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α, τότε εντάξει. Εγώ έλεγα ότι έφαγες καμιά πιό φρέσκια πετριά. Αυτό το project το είχα υπόψιν μου... :lol:

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Refresh:

 

Μόλις έλαβα το ειδοποιητήριο από τα ΕΛΤΑ για να παραλάβω το πακέτο αύριο.

 

Η παραγγελία έγινε 01/09, άρα έχουμε 10 μερούλες γεμάτες (5-6 εργάσιμες ουσιαστικά) με Air Letter Post...

 

Το review τουμόρωου...

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶ντε με το καλό ;)

 

Εμένα η παραγγελία έφυγε το Σάββατο 09/09. Για να δούμε... :roll:

 

(Ελπίζω να θυμήθηκαν να δηλώσουν χαμηλότερη τιμή, μη με σκίσει το τελωνείο...!!!)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(Ελπίζω να θυμήθηκαν να δηλώσουν χαμηλότερη τιμή' date=' μη με σκίσει το τελωνείο...!!!)[/quote']

 

Α, να σας πω, ένας ο Thkioups κι άλλος ένας εσύ με τα τελωνεία!

 

Αν εγώ για 50 τόσα ευρώ βρώ καμιά...λυπητερή αύριο, θα έρθω πρώτα στα Γιάννενα να σε...βασανίσω (να πάω κι απ'τον Ντούκα μια βόλτα) και μετά θα πάω στον Thkioups στη Σύρα να τον βάλω να ανέβει στην ¶νω Σύρο με τα πόδια ( 8O είναι χοντρό αυτό, πιστέψτε με, το έχω κάνει) και να φάω μετά το παγωτάκι μου στο Django (τί μάστορας ήταν αυτός...) στην πλατεία που δόξασε η Ρούλα Κορομηλά...

 

:D

 

Γιατί να σε σκίσουν ρε Λιάκο, τί φέρνεις;

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου