Προς το περιεχόμενο

Blackstar Ht dual emulated output test (Hotel California)


Adamo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηρα σημερα το συγκεκριμενο πεταλι ,και προσφατα ενα ταπεινο εξοπλισμο ηχογραφησεων και μιας που δεν νυσταζα ειπα να παιξω τιποτα και να δειξω ακομα ενα λογο που το συγκεκριμενο distortion ειναι ΘΕΙΚΟ!

Καλη ακροαση  :)

 

Gear:

 

Κιθαρα: Gibson Les paul replica

Μαγνητες: Sd APH1

Καρτα Ηχου: m audio fast track

Blackstar:

Channel 2

Gain 12 oclock

Bass 11

Mid & high 12 oclock

ISF 1 oclock

Level 2 oclock

hotel_california_solo.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Συγχαρητήρια φίλε Adamo,πολύ ωραίο παίξιμο και πολύ καλή χρήση χρήση του HT Dual παρά τα όσα ακούγονται ότι δεν έχει καλό emulated output. Διέψευσες αρκετά σχόλια που έχω ακούσει πάνω σε αυτό το θέμα τον τελευταίο καιρό!  ;)

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια φίλε Adamo,πολύ ωραίο παίξιμο και πολύ καλή χρήση χρήση του HT Dual παρά τα όσα ακούγονται ότι δεν έχει καλό emulated output. Διέψευσες αρκετά σχόλια που έχω ακούσει πάνω σε αυτό το θέμα τον τελευταίο καιρό!  ;)

Ευχαριστω φιλε μου.Εγραψα και τον εξοπλισμο για να καταρριφθει και αλλος μυθος...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ευχαριστω φιλε μου.Εγραψα και τον εξοπλισμο για να καταρριφθει και αλλος μυθος...

Εγώ έχω τον HT-5R και το emulated output του είναι εξαιρετικό,ακόμα δεν έχω κάποιο δείγμα να ανεβάσω,αλλά θα έχω σύντομα.Ποιας εταιρίας είναι η replica είναι η κιθάρα σου?

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω τον HT-5R και το emulated output του είναι εξαιρετικό,ακόμα δεν έχω κάποιο δείγμα να ανεβάσω,αλλά θα έχω σύντομα.Ποιας εταιρίας είναι η replica είναι η κιθάρα σου?

Δεν ξερω καν..την πηρα απο εδω μεταχειρισμενη σε τραγικη κατασταση και απλα της αλλαξα τα πρεκια.πυκνωτες γεφυρα δουλεια στα ταστα μαγνητες κλπ ολα αλλαγμενα.και το κυριοτερο τωρα εχω ενα οργανο που εμενα με καλυπτει απολυτα σε ΟΛΟΥΣ τους τομεις,και τονιζω το ολους,με λεφτα που αποκλειεται να εδινα για αλλη περιπτωση

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν ξερω καν..την πηρα απο εδω μεταχειρισμενη σε τραγικη κατασταση και απλα της αλλαξα τα πρεκια.πυκνωτες γεφυρα δουλεια στα ταστα μαγνητες κλπ ολα αλλαγμενα.και το κυριοτερο τωρα εχω ενα οργανο που εμενα με καλυπτει απολυτα σε ΟΛΟΥΣ τους τομεις,και τονιζω το ολους,με λεφτα που αποκλειεται να εδινα για αλλη περιπτωση

 

Είναι πολύ ωραία αυτή η διαδικασία,να παίρνεις μια κακή κιθάρα και να την κάνεις διαμάντι με δική σου δουλειά!2 φορές μπράβο λοιπόν φίλε μου!

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύ ωραία αυτή η διαδικασία,να παίρνεις μια κακή κιθάρα και να την κάνεις διαμάντι με δική σου δουλειά!2 φορές μπράβο λοιπόν φίλε μου!

η δουλεια δεν ηταν δικη μου,τα εργατικα τα πληρωσα και μου τα φτιαξε ενα παλικαρι πολυ ωραια και σωστα,οι επιλογες ηταν δικες μου στο τι θα κανουμε.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα κι έτσι,όλα αυτά τα projects είναι πολύ ενδιαφέροντα!!

ειναι οντως.περιμενω και τα δικα σου γιατι και γω ειχα κατι κουβεντες για τους blackstar.

Σε λιγες μερες θα ανεβασω και κλιπ απο ενισχυτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου