Προς το περιεχόμενο

www.musictoyz.com site αγορών


block

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένας τύπος είναι βασικά που σου απαντάει και ο ίδιος προσωπικά στα email..το οτι είναι αξιόπιστο δεν τίθεται συζήτηση..είναι 100%..ξέρω πολυ κόσμο που έχει αγοράσει..το θέμα όμως είναι πότε θα πάρεις στα χέρια σου αυτό που παράγγειλες..κάτι που εξαρτάται απ'το στο κτλπ..π.χ εγώ παράγγειλα 2 πετάλια(Fulltone Fulldrive και το Total Sonic Annihilation) Παρασκευή και την επόμενη Πέμπτη ήταν σπίτι μου(με UPS βέβαια)..ένας φίλος μου όμως το Route66 το περίμενε μήνες μέχρι να έρθει!!Στο εντωμεταξύ βέβαια επικοινωνούσε βέβαια με τον τύπο που του έλεγε βέβαια τα γνωστά "μην ανησυχείς..υπάρχει κάποιο προβλημα κτλπ.."

Σαν συμπέρασμα..μην κολλας..παράγγειλε..εχει πολυυυ ωραία πραγματα,πώς να το κανουμε:)

Αυτά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ένας φίλος μου όμως το Route66 το περίμενε μήνες μέχρι να έρθει!!Στο εντωμεταξύ βέβαια επικοινωνούσε βέβαια με τον τύπο που του έλεγε βέβαια τα γνωστά "μην ανησυχείς..υπάρχει κάποιο προβλημα κτλπ.."

Σαν συμπέρασμα..μην κολλας

Αυτά..

 

Εγώ πάλι' date=' από το Route66 δεν πήρα ποτέ τίποτα και μόλις τους έστειλα τα χρήματα δεν απαντούσαν ούτε στα emails μου.

 

Διάβασε εδώ

ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Ixnilati αναφέρεσαι σε κάτι τελείως άσχετο..εγω μιλούσα για το πετάλι κιθάρας Route66,εσύ σε κάτι άλλο που εκτός των άλλων δεν το παράγγειλες και απο το musictoyz που ήταν το θέμα μας! Xαιρετισματα..:))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Ixnilati αναφέρεσαι σε κάτι τελείως άσχετο..εγω μιλούσα για το πετάλι κιθάρας Route66' date='εσύ σε κάτι άλλο που εκτός των άλλων δεν το παράγγειλες και απο το musictoyz που ήταν το θέμα μας! Xαιρετισματα..:))[/quote']

 

Δεν γνωρίζω από πετάλια, και ενόμισα πως είχε παραγγείλει κάτι

από το Route 66 stoudios ……

και είπα «να άλλος ένας ταλαίπωρος» … :roll:

 

 

¶λλωστε το θέμα έμμεσα έχει να κάνει και με τις αγορές μέσω διαδικτύου…

και καλό είναι κάποια πράγματα να γνωστοποιούνται. :!:

ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου