Προς το περιεχόμενο

Παραπλήσιες τιμές εδώ με έξω;


alpatman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρεπιπτοντως οι Eyeprotocol και Niκολαρας(SF) ειναι εξαφανισμενοι .... 8O 8O 8O 8O

 

Και ο fleamail αυτές τις τελευταίες μέρες ψιλο-απέχει...

 

Κάτι ετοιμάζουν αυτοί!!!

 

:lol: :lol:

 

 

Δε ψιλοαπέχω ρε γκαρντάσια απλά μέχρι τις 15 Σεπτεμβρίου έχω εξεταστική και γράφω καθημερινά και πάω μαμιόντας! Επίσης δεν έχω pc μαζί μου και μπαίνω από το κινητό (god bless opera) λιγάκι για να μη χάσω επαφή!

 

Οπότε δεν μπορώ να κάνω και τίποτα σαν Modulator μέχρι τότε γιατί και το surfing από το κινητό εκτός από περιορισμένο είναι και επικίνδυνο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...
  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σαμουελιαν. Στο Μοναστηρακι στον εμπορικο δρομο περιπου στη μεση. Το προβλημα ειναι αν δεν ειναι ο ιδιοκτητης εκει, η γυναικα του δεν το εχει τοσο... :P

μου ειχε πει οτι εχουν Fender Tele με 150 ευρω....

 

αλλα απο τιμες σχεδον ιδιες με thomann

ΛΑΛΑΛΑΛΑΛΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως πριν 2 χρονια πηρα απο το guitar store στα εξαρχια εναν Peavey Bandit 112 φθηνοτερα απο τα μαγαζια έξω. Ακριβοτερα πηρα την strat στην Ελλαδα βεβαια περιπου 3 κατοσταρικα επιπλεον.Το θετικο ηταν οτι δοκιμασα καμια 20 αρια πριν καταληξω και δεν την πηρα στα τυφλά .Οποτε μαλλον η δοκιμη μου κοστησε 3 κατοσταρικα !!!. Πιστευω οτι οι τιμες στα μγαζια θα παισουν αρκετα.Θα δουλευουνε για λιγοτερο κερδος μονο και μονο για να εχουν ρευστο και να καταφερει να επιβειωση μια επιχειρηση της κρισης που ξεκινησε .Θημαστε ποσο ειχε το φθηνοτερο cd στο κεντρο της Αθηνας πριν μπουμε στο κοσμο της πειρατειας στην Ελλαδα? Το ιδιο cd το επερνες 20 euro και μετα απο καιρο το εβρισκε με 6 euro ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Νακας είναι "all time classic" ... συνήθως έχω δει ότι μάλλον θα ήθελε να είναι φαρμακείο παρά μαγαζί για μουσικά.

Φίλε μου νομίζω πως έχεις λάθος.Τον τελευταίο καιρό έχω τσεκάρει τον Νάκα κ είναι σε πολλά προϊόντα του το ίδιο ή κ φθηνότερος από Θωμά.

 

Πάντως ρε παιδιά είναι πολύ κακό για την οικονομία μας να ψωνίζουμε απ έξω.Δεν λέω να πιανόμαστε κ κορόιδα αλλά ειδικά τώρα με τη κρίση καλό είναι να ψαχνόμαστε κ αν μας παίρνει να υποστηρίζουμε κ την φουκαριάρα την Ελλαδίτσα μας για να μας προσέξει κ αυτή αργότερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα υπαρχουν καταστηματα που εχουν δει απο νωρις τις διαφορες με τα ιντερνετομαγαζα και εχουν κανει τα κουμαντα τους.

Εγω εχ καταληξει να ψωνιζω μονο απο Ελλαδα και απο δυο συγκεκριμενα καταστηματα οπου εχουν μονιμα τον Θωμα ανοιχτο και ¨φερνουν¨τις τιμες τους σε αυτα τα επιπεδα. 

Το ενα ειναι το guitar store απο οπου και πηρα την τελευταια μου στρατ σε καλυτερη τιμη και απο το Ντι-Βι και το ΑRCO στην Γλυφαδα απο οπου εχω παρει 3-4 κιθαρες ενισχυτες κλπ....σε τιμες αν οχι ισες αλλα κατα ενα 50αρι το πολυ πανω απο τους Θωμαδες.  Εχει καταντησει στανταρ η ερωτηση ...πριν καταληξουμε στην τιμη...στον Θωμα ποσο το βρηκες.....αλλα τελικα προς συμφερων ολων μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ρε παιδιά είναι πολύ κακό για την οικονομία μας να ψωνίζουμε απ έξω.Δεν λέω να πιανόμαστε κ κορόιδα αλλά ειδικά τώρα με τη κρίση καλό είναι να ψαχνόμαστε κ αν μας παίρνει να υποστηρίζουμε κ την φουκαριάρα την Ελλαδίτσα μας για να μας προσέξει κ αυτή αργότερα

 

Το ότι οι περισσότεροι αγοράζουμε απ'έξω δεν έχει να κάνει μόνο με τις τιμές αλλά και με την αντιμετώπιση των πωλητών, το after sales service, την "αναίμακτη" επιστροφή προιόντων και όλα αυτά τα παράλογα. Δυστυχώς στην ελλάδα, όσο κι αν πέσουν οι τιμές πάντα θα ισχύει το "μετά την απομάκρυνση απ'το ταμείο...". Γι'αυτό και η "ελλαδίτσα μας" είναι "φουκαριάρα" σε κάθε τομέα, αλλά ας μην το πάμε παραπέρα το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου νομίζω πως έχεις λάθος.Τον τελευταίο καιρό έχω τσεκάρει τον Νάκα κ είναι σε πολλά προϊόντα του το ίδιο ή κ φθηνότερος από Θωμά.

 

Aν τον ειχες τσεκαρει πριν απο 4 χρονια, οποτε και γραφτηκε το μηνυμα, μαλλον θα συμφωνουσες ;D

 

Παιδες το thread ειναι αρχαιο και δεν μπορει να υπαρξει συνοχη σε καποια κουβεντα...περαν αυτου, μιλαμε για ενα απο τα πιο πολυσυζητημενα θεματα στο forum. Δε βαρεθηκατε πλεον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου